V páteční části hádankové soutěže s firmou Albi jste měly uhodnout dort podle receptu. Ačkoli se zvedla vlna názorů, že recept je neúpný, nebo špatný, přes to většina čtenářek poznala, o jaký dort se jedná.

Soutěžíme o hry od firmy Albi (viz níže). V páteční hádance jem se vás ptal na jméno jednoho slavného dortu, jehož recept je sice tajný a ten pravý originál je dokonce chráněný patnetem, přesto po internetu i v kuchařkách koluje spousta receptů, které se snaží dort napodobit. Jeden z těchto receptů jsem vybral a postupně uveřejňoval v pátečních novinkách. Vaším úkolem bylo napsat název dortu, a to buď v češtině, nebo v němčině.

Nebudu vás už napínat. Šlo o dort Sacher a jako správnou odpověď jsem bral všechny varianty jeho názvu (například Sachr či Sacher Torte).

Recept, který jsem použil, jsem nalezl na těchto stránkách...

Co můžete vyhrát?

Tentokrát opět hrajeme o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

  • Hra Laškování - erotická hra pro dvojice a odvážné párty (18+)
  • Hra Nevinné hrátky - erotická hra pro dvojice

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 13.4.2012 do 14.5.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Laškování. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o hru Nevinné hrátky.

Reklama