Děkuji vám, milé ženy-in, že jste navzdory parnému počasí věnovaly svůj čas magazínu Žena-in a našemu tématu REKLAMACE. Všech příspěvků si velice vážíme a oceňujeme, že jste sedly k počítači a napsaly.

Nevím, co bych si dnes bez vás počala. Asi bych uschla na placičku, ale vaše příběhy mi pomohly zapomenout na vedro, které panuje v redakci, a přinesly snad i trochu ponaučení a zábavy našim čtenářkám.

Už jste asi myšlenkami někde u vody nebo u sklenky osvěžujícího nápoje, ale vydržte ještě minutku, než vyhlásím vítězku příspěvku na dnešní téma.

Všechny zasluhujete pochvalu za to, že si nenecháte líbit lajdáctví a šunty a že se hlásíte o svá práva, i když to není někdy jednoduché.

Ale jak už to bývá, odměnit můžu jen jednu z vás. Tentokrát jsem vybrala příspěvek, který nám poslala čtenářka s nickem  Jitulenka.

I když svou reklamaci paradoxně nedotáhla do konce a s účesem se smířila, její příběh ZDE mě opravdu pobavil a posílám jí za něj tento balíček kosmetiky.

Výhra

Všem ostatním autorkám příspěvků ještě jednou moc děkuji za přízeň a pozornost a budu se těšit příště u dalšího tématu na čtenou.

Reklama