Nové vylepšené barvy Palette Permanent Natural Colors

Snad každá žena touží, aby její vlasy vypadaly přirozeně a zdravě. Evropská jednička ve vlasových barvách, značka Palette od Schwarzkopf, proto nyní uvádí vylepšenou kolekci Palette Permanent Natural Colors s pečujícím barvicím krémem. Jde o první řadu dlouhotrvajících barev na vlasy značky Palette, jejíž receptura je obohacena o vybrané oleje a jojobové mléko. To zajistí vašim vlasům přirozený barevný výsledek plný zářivých světelných odlesků. Pečující složení zanechá vlasy při každém barvení nádherně hebké na dotek a poskytne jim prvotřídní péči.

Palette Permanent Natural Colors

Nové vylepšené pečující složení nabízí pečlivě vybrané oleje a jojobové mléko. Jojoba je stálezelený keř, který má svůj původ v Sonorské poušti v USA. Jeho plody obsahují jedno jediné semeno, z něhož se získává cenný jojobový olej. Tato vzácná přísada se vyznačuje vysokým obsahem mastných kyselin, provitaminu A a vitaminu B. Má také schopnost ochránit vlasy před vysušením a lámáním.

Nový vydatně pečující balzám s meruňkovým olejem a panthenolem o vlasy intenzivně pečuje, takže získají ještě více lesku a hebkosti než předtím. Součástí balení barev této kolekce je také vyvíjecí lahvička pro přesnější dávkování barvy.

Inovativní řada  Palette Permanent Natural Colors splňuje všechny požadavky na moderní vlasové barvy. Oproti předchozí kolekci nabízí až o 50 % větší intenzitu barvy, pečující složení s nízkým obsahem amoniaku a dokonalé krytí i těch nejodolnějších šedin.

Nové složení má navíc novou svěží květinovou a ovocnou vůni, v níž spolehlivě rozpoznáte hrušky a maliny. Svěží květinový bouquet složený z frézie, růže a jasmínu ústí v jemný základ vůně s něžnými prvky bílého pižma a ambry.

Kolekce Palette Permanent Natural Colors nabízí 15 fantastických odstínů, které jsou v obchodech k dostání za cenu 94,90 Kč.

Reklama