Milé dámy, berte na vědomí, že letošní sezoně bude kralovat zlatá. Tento trend se týká nejen oblečení, kabelek a botiček, ale i vašich vlasů! Díky nové kolekci Golden Gloss řady Palette Intensive Color Creme od Schwarzkopf mohou nyní zlatem zářit i vaše vlasy, ať už jste brunetka nebo blondýnka. Značka Palette - evropská jednička v barvách na vlasy, rozšířila svou paletu o dalších šest třpytivě zlatavých tónů pro intenzivní barvu s atraktivními odlesky zlata.

 

Nová Palette Intensive Color Creme Golden Gloss kolekce dodává vlasům dotek zlatavého kouzla a fascinující třpyt v těch nejhlubších, bohatě hnědých a blond tónech. Všechny barvy řady Palette Intensive Color Creme pečují o vlasy ihned, přímo při barvení, a to díky receptuře Color Protection s obsahem pomerančové silice. Regenerační složky obsahuje jak barvicí krém, tak i vyvíjecí emulze. Po aplikaci jsou vlasy dlouho hebké a nádherně lesklé. Barevné pigmentové směsi s vysoce účinnými mikročásticemi vždy zajistí dlouhotrvající intenzitu barvy, která perfektně kryje šediny.

Výrobky značky Palette zaručují vysokou kvalitu, která vychází z rozsáhlého výzkumu, přísných jakostních standardů a čtyřiceti letům zkušeností značky na našem trhu. Kvalitním barvám na vlasy Palette důvěřují již generace spokojených zákazníků. Značka, která se prodává ve čtyřiceti pěti zemích čtyř světadílů, pečlivě sleduje aktuální trendy a nabízí odstín pro každou příležitost.

 

 

Barvy nové kolekce Palette Intensive Color Creme Golden Gloss dodají dotek zlatavého kouzla brunetám i blondýnám, které si dovedou užívat krás života. Řada bude k dispozici od listopadu v šesti nových atraktivních odstínech:

 

Ø       G8 Vanilka                     

Ø       W6 Zázvor                       

Ø       G3 Pralinka

Ø       W5 Nugát

Ø       G4 Kakao

Ø       WN5 Zlatá čokoláda

 

Vaše vlasy jsou stejně tak drahocenné jako zlato, a proto si zaslouží tu nejlepší péči! Barvy Palette Intensive Color Creme Golden Gloss jsou k dostání v maloobchodní síti za doporučenou cenu 87,90 Kč.

Reklama