im1.jpg

Zima, zima všude je veliká, ale nazítří už může být všechno jinak a po sněhové nadílce nebude ani památky. Pokud si při takovém „teplejším“ dni zapomenou vaše ratolesti při hrách šálu nebo čepici, může být jejich imunita oslabena. Organismu navíc vůbec neprospívá časté kolísání teplot, zejména pokud jsou rozdíly opravdu citelné. Udržet jej v rovnováze můžete právě dlouhodobou péčí o imunitu vašich dětí.   Vyvážená strava, vitaminy, ale i doplňky stravy s přírodními extrakty mohou být správnou cestou.

Blahodárné účinky černého bezu ukryté v tom, co mají děti rády.

im2.jpg
Během sychravého období se ne vždy může dařit zajistit dětem dostatečný přísun vitaminů, který jejich organismus potřebuje. Proto imunitu můžete podpořit doplňky stravy v atraktivních formách, které si děti okamžitě zamilují. Na výběr máte například želatinové bonbony, lízátka nebo sirup.

Na trhu jsou dostupné doplňky stravy na podporou imunity, které obsahují přírodní extrakt černého bezu, jehož účinek znaly již naše babičky. Plody bezu černého jsou po staletí nazývány králi mezi herbálními přípravky. A právě naše oni tento keř bezu černého přezdívaly „dar boží“. Z bezinek macerovaly tinktury, vařily pro ty nejmenší výborná povidla, ale připravovaly i sirupy, a dokonce likéry. Věřily totiž, že bez je magický a dobroty z jeho plodů užívaly při nachlazení, kašli ale i při bolesti zubů a revmatismu.

Zralé plody obsahují bioflavonoidy, které vznikají dozráním plodu a mají blahodárný vliv na přirozenou obranyschopnost organismu i na zdraví dýchacích cest. Vysoký obsah antokyanů je odpovědný za barvu plodů, které lze využít jako přírodní barvivo.

Hodnotné doplňky stravy pro ty nejmenší
Sambucus Immuno Kids nabízí dětem přesně to, co mají nejraději. Podpořit jejich imunitu tak můžete skrze želatinové bonbony, které si díky jejich lahodné chuti z extraktu sušených malin děti ihned zamilují.  Chutná lízátka s extraktem bezinek a tymiánu zase podporují zdraví sliznice úst, ale i krku. A vy díky skvělé malinové příchuti budete mít jistotu, že dítě zbaští lízátko celé.  Užíváním extraktu z plodů černého bezu lze podpořit imunitu a tím i rychlejší návrat do běžného života.  Nejvíce blahodárného extraktu z plodů bezu černého obsahuje právě Sambucus sirup. V případě zvýšené potřeby jej můžete dítěti podávat na lžičce, nebo smíchat s vodou a připravit lahodné pití, které si zamiluje, a navíc podpoří jeho imunitu tím.

Chutná podpora imunity
Sambucus Immuno kids, jsou doplňky stravy obsahující extrakt z plodu černého bezu a jsou dodávány ve třech formách. Sirup, želatinové bonbony a lízátka a jsou určené dětem od 3 let.

62160df3a917fobrazek.jpgSambucus Immuno kids sirup je doplněk stravy s extraktem z plodů černého bezu s malinovou příchutí. Obsahuje kombinaci dvou pečlivě vybraných extraktů ze zralých plodů černého bezu Sambucus nigra L. a arónie černoplodé Aronia melanocarpa L. Extrakty jsou vysoce koncentrované (na 100 g extraktu bylo použito 4,4 kg plodů) a obsahují zaručené množství polyfenolů a antokyanů. Extrakt z plodů černého bezu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému.
Sirup Sambucus Immuno kids obsahuje složky přírodního původu a jako sladidlo je použit agávový sirup. Neobsahuje glukózo-fruktózový sirup.

62160e2749b5aobrazek.jpgDoplněk stravy Sambucus Immuno kids želatinové bonbony obsahují extrakt z plodů černého bezu, a navíc vitamin C a zinek. Většina dětí želatinové bonbony miluje a Sambucus má navíc vynikající malinovou příchuť, kterou si děti oblíbí.
Extrakt z plodů černého bezu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému.
Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému.

Sambucus Immuno kids neobsahuje umělá barviva ani aromata.

62160e4c4235fobrazek.jpgSambucus Immuno kids lízátka, doplněk stravy, obsahují extrakt z černého bezu, tymiánu a šalvěje, vitamin C a zinek. Mají lahodnou malinovou příchuť a neobsahují cukr.
Extrakt z tymiánu přispívá k normální funkci dýchacího systému, podporuje zdraví sliznice úst a krku a osvěžuje dech.
Extrakt z šalvěje přispívá k normální funkci dýchacího systému, podporuje zdraví sliznice krku a hlasivek.
Extrakt z plodů černého bezu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému.
Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému.

Lízátka jsou určena pro děti starší 3 let. Jsou určena pro cucání a děti by je měly konzumovat pouze pod dohledem dospělých.