Tyto spreje vás budou bavit. Stačí, když jen vyberete ten, co vám bude nejpříjemnější a případně splní všechny vaše požadavky. Mnoho z nich totiž kromě hydratace a osvěžení navíc fixuje make-up, probouzí smysly nebo třeba obsahuje ochranný faktor a chrání pokožku před slunečním zářením. Takže? Takže je to jasné must-have vaší letní kosmetické výbavy!

Stromový rozprašovač z lesa Platbos

crop.jpg

Platbos roste v rámci Cape Floral Kingdom, které je nejmenším ze šesti uznávaných království světa, a přesto má mimořádně vysokou biodiverzitu. Středomořská vegetace, Fynbos je přizpůsobena požáru a suchu a mnohé druhy jsou vysoce aromatické a mají silné léčebné vlastnosti. 
Každý rozprašovač obsahuje nejméně jeden esenciální olej Fynbos, synergicky kombinovaný s jinými esenciálními oleji, které společně pracují na dalším zesílení léčby stromových esencí.

  • 100%  přírodní a ručně vyráběné rozprašovače přímo v lese Platbos
  • obsahují příslušnou stromovou esenci a esenciální oleje nejvyšší kvality
  • bez umělých přísad
  • neobsahují žádné žádné živočišné produkty
  • není testováno na zvířatech
  • cena: 480 Kč

Další tipy na kosmetické rozprašovače

SUPERGOOP!

Jedinečná lehká mlha Defense Refresh Setting Mist SPF 50 3v1 fixuje líčení a chrání před UV zářením. Tento sprej od značky Supergoop obsahuje nejmodernější technologii a nabízí lehké, rovnoměrné krytí, zajišťující odpověď na klíčovou otázku: Jak mohu chránit svou pleť před UV paprsky, aniž bych si poničila líčení? Dokonalý produkt pro bezchybnou pleť chráněnou před sluncem.

Cena: 280 Kč

280.jpg

Too Cool For School

Kokosová lehká mlha Coconut Milky Mist složená z 87 % z kokosové vody pro ryzí infuzi hydratace. Obsahuje zásadní minerály a vitamíny pro rychlou hydrataci pleti a zanechává ji svěží a zářivou. 

Cena: 420 Kč

420.jpg

Lush

Sladké a romantické květinové potěšení. Silici z okvětních plátků růží z tureckého Seniru v kombinaci s geraniovou silicí projasňuje dotek sicilských citronů. Lehce nastříkejte na pokožku a oblečení a nechte květinovou vůni rozkvést na vašem těle.

Cena: 875 Kč

lush875.jpg

Rituals

Happy Buddha Hair & Body Mist. Energizující vůně sladkého pomeranče a cedrového dřeva.

Cena: 445 Kč

rituals445.jpg