NOVÁ řasenka Clump Defy Extensions od Max Factor představuje efekt 3 v 1: až o 200 % větší objem*, perfektní délku a dokonalé oddělení řas.

Max factorTo vše je výsledkem kombinace prodlužujícího a objemového složení s inovativní technologií kartáčku. Kartáček proti slepení řas disponuje rovnoměrně rozdělenými a těsně u sebe uloženými štětinkami, které řasy nádherně obejmou, zvýrazní a oddělí. Kartáček nanese dostatečné množství barvy a zajistí, aby jí každá řasa dostala tolik, že výsledkem je maximální objem a dokonalý vzhled bez jediné chybičky.

Ženy musely dlouho přistupovat na kompromis při vytváření objemných prodloužených řas, protože čím víc vrstev řasenky nanesly, tím paradoxně méně byly řasy zvýrazněny a docházelo k jejich slepování. Proto se ženy uchylovaly k nejrozmanitějším hřebínkům, které jim pomohly zbavit se žmolků a oddělit řasy od sebe, ale výsledek nikdy nebyl dokonalý. Tento problém pomohla vyřešit řasenka Clump Defy, která nyní přichází v inovované variantě Clump Defy Extensions 3 v 1. Díky ní nabývají řasy dokonalý objem, jsou nádherně odděleny a zároveň získávají na nepřehlédnutelné délce. Každá řasa se počítá!

Jak díky inovovanému kartáčku dosáhnete maximálního objemu svých řas?

1.       Nosná plocha kartáčku pojme víc barvy než kartáček běžné řasenky.  

2.       Přesná orientace štětinek - prostor mezi jednotlivými štětinkami je užší, proto dochází k přesnějšímu oddělování řas během líčení. Tím je zabráněno jejich slepení. Lze tak aplikovat i větší objem barvy pro dokonalejší zvýraznění řas.

3.       Rafinované zaoblení kartáčku mnohem lépe kopíruje linii řas a díky tomu rovnoměrně nalíčí všechny řasy, včetně kratších v koutcích oka, a zároveň jim dodá i objem i délku.

Řasenka kombinuje perfektní kartáček s technologií Clump Defy Extensions, která obsahuje přírodní složky a vlákna prodlužující řasy. Jedná se o technologii vybavenou duálním polymerovým systémem pro vytvoření flexibilního filmu k aplikaci optimálního množství řasenky v několika vrstvách, dokud není docíleno požadovaného objemu a délky. Technologie současně zabraňuje i slepení řas. Díky tomu lze řasenku aplikovat opakovaně kdykoliv během dne.

Řasenka Clump Defy Extensions od Max Factor bude dostupná od května 2014 za 394 Kč.

Max factor

*ve srovnání s nenalíčenými řasami

Reklama