Obchody jsou plné jarních trendů a letní na sebe nenechají dlouho čekat. Bez ohledu na to, jaké oblečení máte ve skříni, hedvábné nebo lněné, bavlněné nebo z moderních materiálů, jisté je, že po vyprání je nutné většinu těchto kousků vyžehlit. Společnost Philips přichází v dubnu na český trh s novými napařovacími žehličkami - Philips Azur GC4860/26 a Philips EasySpeed Plus GC2045, které poskytují vše, co potřebujete k dosažení dokonalých a rychlých výsledků. Pomyslnou třešinkou na dortu je pak jejich velmi zajímavé barevné provedení a praktická žáruvzdorná krabice na skladování, která umožňuje bezpečné uložení žehliček ihned po jejich použití.

phil8Nová napařovací žehlička Philips Azur GC4860/26 s příkonem 2 600 W a s žehlicí plochou SteamGlide Plus nabízí mohutný nastavitelný výstup páry 0-50 g/min a parní impuls 200 g/min, které umožňují její použití i ve svislé poloze na žehlení pověšených oděvů a záclon. Pojistka proti odkapávání vody Drip Stop zabraňuje samovolnému úniku vody z průduchů při žehlení v nízkých teplotách, čímž chrání oděv proti případným skvrnám od vody. Zabudovaný systém Double Active Calc brání vápenatění, takže je možné používat i běžnou vodu z vodovodního kohoutku. Pro větší pohodlí je vybavena nádržkou o objemu 350 ml. Součástí balení je i žáruvzdorná krabice na skladování, která umožňuje bezpečné uložení žehličky ihned po jejím použití. Orientační maloobchodní cena je 2 599 Kč.

phil6Nová napařovací žehlička Philips EasySpeed Plus GC2045 s keramickou žehlicí plochou a s výkonem až 2 300 W pro stabilní výstup páry (0-35 g/min) nabízí parní impuls 120 g/min pro nejtužší pomačkání, stejně jako možnost vertikálního napařování pro odstranění pomačkání na visících látkách. Systém proti odkapávání vody Drip Stop udržuje vaše oblečení při žehlení beze skvrny. Během používání jistě oceníte funkci Calc-Clean proti usazování vápenných částic nebo speciální parní špičku Triple Precision Tip™, která umožní jednoduše a dokonale vyžehlit i taková místa jako límečky, kapsy, puky, nebo prostory mezi knoflíky. Součástí balení je i žáruvzdorná krabice na skladování,
která umožňuje bezpečné uložení žehličky ihned po jejím použití. Orientační maloobchodní cena je 1 199 Kč.

„Přišel čas na změnu“ aneb jak získat zpět peníze

Chystáte se koupit novou žehličku nebo ji případně věnovat jako dárek? Pak zbystřete.  Philips pro všechny své zákazníky, kterých si velmi váží, připravil speciální promo akci s názvem „Přišel čas na změnu“. Ta probíhá od 15 4. do 15. 6. 2014 ve vybraných obchodech s elektrospotřebiči po celé České republice. Pokud si v tomto období zakoupíte vybraný model žehličky nebo žehlicího systému Philips máte možnost získat až 1 000 Kč zpět. Podrobné informace hledejte v letácích nebo na www.philips.cz.

Nové žehličky Philips jsou k dostání ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech.

Philips

Reklama