Adidas představuje novou řadu ochranných sprejů, vyvinutou ve spolupráci s vrcholovými sportovci pro vrcholové výkony.

Adidas opět vsadil na své sportovně-vědecké know-how a přináší další dokonalý produkt – tentokrát věnovaný péči o nohy. Seznamte se s novou řadou ochranných sprejů adidas vyvinutých ve spolupráci s vrcholovými sportovci: deodorant sprej FOOT PROTECT a antiperspirant sprej SHOE REFRESH. Jejich vzájemným používáním máte zaručenou komplexní ochranu jak svých nohou, tak i své obuvi.

Dopřejte si tento komfort a ulevte si od nepříjemného potu na nohou. Zbavíte se snadno starostí s nepříjemným zápachem a předejdete zbytečné tvorbě puchýřů a plísní, která je spojená s vlhkostí nohou.

SHOE REFRESH je deodorant ve spreji určený speciálně pro obuv, který díky své svěží vůni pomáhá redukovat nepříjemné pachy. Je vhodný pro každodenní použití a můžete se na něj spolehnout celých 24 hodin!

FOOT PROTECT je antiperspirant ve spreji obsahující složku zabraňující pocení a tvorbě plísní. Díky tomu snižuje vlhkost v obuvi a pomáhá redukovat zápach a podráždění kůže nohou způsobené nadměrným třením. Nohám dodává okamžitý pocit chladivého osvěžení a pokožku udržuje chráněnou a svěží během celého dne.

Dopřejte svým nohám vrcholovou péči!

Orientační maloobchodní ceny:
Foot Protect:  129 Kč / 159 Sk
Shoe Refresh:   129 Kč / 159 Sk

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz

Reklama