Dávno tomu, kdy musely ladit ruce s nohama, a nám vystačil jeden lak na nehty v rámci manikúry i pedikúry. Teď je všechno jinak. Naopak, chcete-li být trendy, rozhodně nedávejte na všechny končetiny jednu jedinou barvu, ale nebojte se odvázat a pusťte se do hravých kombinací, které jsou teď in. K tomu přidejte perfektní péči o kůžičku, zrohovatělou kůži na patách, záděry a krátce zapilované nehty a můžete vyrazit do víru jarního i letního života.

Ty nejžhavější kombinace 

Karamelová + korálová
5cdd35ce0a89dobrazek.png

Jsou odstíny nude a červené vaše top barvy? V tom případě udělejte malou obměnu a na ruce sáhněte po sladkém tónu karamelové a nohy zahalte do zářivého korálového odstínu. Opálené pokožce budou tyto barvy perfektně ladit.

Ledově modrá + královská modř
5cdd34e6279b8obrazek.png

Modro-modrá kombinace jako dobrý nápad? No jasně! Ten nejlepší. A je jedno, zdali dáte přednost královské manikúře a mrazivě studené „pedi“ jako ze seriálu Hra o trůny. Modrá frčí!

Červená + sytě růžová
5cdd358c496f5obrazek.png

Kombo pro holky, které se nebojí být sladké do nejmenšího detailu. Mix červené a růžové je velmi oblíbený v módním světě, teď i v tom kosmetickém.
A že je to na vás moc? Věřte, že letos si tyto barvy zamilují i ty největší minimalistky.

Šedivá + oranžová
5cdd36b892f01obrazek.png
Pokud jste majitelkou olivového odstínu pleti, tyto dvě barvy vám budou dokonale pasovat. Šedivá na rukách působí dokonale elegantně a netradičně, oranžová je na léto vždy skvělá volba.

Horký instagramový trend

A pak trochu z jiného soudku: je-li na vás přeci jen paleta sytých a výrazných barev příliš. Propadněte, podobně jako mnoho milovnic Instagramu, čisté a jemné „nahé“ variantě manikúry, která má jen jeden malý, přesto dokonalý, detail.
Nechte se inspirovat.

Také si přečtěte:

Reklama