Začátek roku s sebou přináší všemožná předsevzetí. Mezi ty nejčastější určitě patří snížení váhy a s ním spojený konec pojídání sladkostí. A zatímco na začátku ledna má většina jasno a je pevně rozhodnutá, že letos to dá, stačí pár týdnů a odhodlání vezmou za své. Čokoládová továrna představuje žhavou novinku ve svém portfoliu – Čokoládovou linii. Tyto čokoládové balíčky jsou na míru připravené právě těm, kteří si kontrolují přisun cukru a rostlinných tuků a dbají na zdravý životní styl. V omezeném množství jsou pak vhodné pro proteinovou dietu, pro vegetariány, vegany či bezlepkáře. Detailní informace o složení jsou vždy k dispozici na obalu. K dostání v prodejnách SKLIZENO a v Čokoládové cukrárně v Praze. Doporučená maloobchodní cena je 150 Kč.

„Impulsem pro vznik nové řady čokoládových balíčků Čokoládová linie byl mimo jiné i náš nový pohled na stravovací návyky a přání mít větší přehled a kontrolu nad tím, co jíme. Doufáme, že naše stávající zákazníci touto novou řadou potěšíme a zároveň s ní oslovíme ty, kteří nejenže dbají na zdravý životní styl, ale jsou limitováni bezlepkovou dietou nebo jsou vegany,“ komentuje spolumajitelka Čokoládové továrny a chocolateir Klára Frycová.

Nová řada Čokoládová linie nabízí 4 varianty čokoládových balíčků:

čokoláda

96% čokoláda ve formě penízků (80 g)

Čokoládová linie modré barvy ukrývá čokoládu bez cukru obsahující 96 % kakaové hmoty, sojový lecitin a vanilku. Produkt je bez cukru, bez lepku.

čokoládaČoko mince 96% s kakaovým bobem a višní (70 g)

Etiketa Čokoládová linie v barvě višní označujé čokoládové mince vyrobené z 96% čokolády bez cukru. Jednotlivé kousky jsou zdobeny upraženým kakaovým bobem a lyofilizovanou višní, která svou kyselostí doplní velmi hořkou čokoládu. Produkt je bez cukru, bez lepku.

Nugát v 96% čokoládě (80 g)

Balíček Čokoládová linie se zelenou etiketou v sobě ukrývá nugát se sníženým obsahem cukru, který je vyroben z 96% čokolády, cukru a lískových ořechů. Produkt je bez lepku.

Čoko-burák v 96% čokoládě (80 g)

Žlutě zbarveným označením Čokoládová linie se chlubí specialita vyrobena z 96% čokolády bez cukru a lehce osoleného burákového másla. Produkt je bez lepku. Doporučená maloobchodní cena 96 Kč.

Více informací k dispozici na www.cokoladovatovarna.cz

Reklama