Neradi necháváte věci na poslední chvíli, a tak již teď přemýšlíte nad výběrem školního batohu či aktovky pro svého potomka? Máte-li rádi originální věci, využijte službu „my design“ společnosti LEASYN, která umožňuje sestavit vzhled batohů a aktovek přesně podle vkusu malého školáka. Vaše dítko se tak bude ve škole pyšnit skutečně originálním kouskem!

Jak to funguje?

Rádi byste společně s vaším dítětem navrhli vlastní design školní aktovky či batohu, ale bojíte se, že to bude příliš složitý a zdlouhavý proces? Ve skutečnosti na tom ale není vůbec nic těžkého! Stačí se přihlásit na webové stránky www.leasyn.cz, kde naleznete záložku se službou „my design“.

leasyn

Nejdříve se musíte rozhodnout, zda chcete klasickou školní aktovku nebo spíše sportovnější školní batoh. Dalším krokem je pak výběr vhodných barev, přehled možností naleznete v sekci „Barevná škála“. Můžete si zvolit až 3 různé barvy a sami si nadefinujete jejich umístění na jednotlivých dílech školní tašky.

Aby byl batůžek či aktovka skutečně originální a veselý, ozdobte ho ještě textilními nášivkami. Jaký na nich bude motiv, je jen ve vaší režii. Můžete využít nejrůznějších nášivek z prodejen textilní galanterie s obrázky zvířátek, pohádkových postaviček nebo třeba oblíbených sportovců a zpěváků. Pokud je vaše dítko umělecky založené, můžete tašku ozdobit i jeho vlastním výtvorem na textilním podkladu. Umístění nášivek si pak určíte sami přesně podle svých představ.

Na závěr v sekci „Formuláře“ zvolte odpovídající typ aktovky či batohu a objednávku i se správným nákresem vytiskněte. Do nákresu je poté nutné zapsat vybrané barvy na konkrétní díly tašky a také načrtnout umístění nášivek. Vyplněnou objednávku společně s nákresem a nášivkami pak pošlete na adresu společnosti LEASYN. Dále již nezbývá nic jiného, než se těšit, až váš originální batoh či aktovka dorazí k vám domů.

leasynCena batohu s vybranými barvami: 1 585 Kč, LEASYN, www.leasyn.cz

 

Cena batohu s vybranými barvami a nášivkami: 1 650 Kč, LEASYN, www.leasyn.cz

 

leasynCena aktovky s vybranými barvami: 1 375 Kč, LEASYN, www.leasyn.cz

 

Cena batohu s vybranými barvami a nášivkami: 1 440 Kč, LEASYN, www.leasyn.cz

Reklama