Pořekadlo, že má správný chlap smrdět, už naštěstí dávno neplatí. Většina mužů ale vede hektický způsob života plný pohybu, při kterém se nepříjemnému pocení nevyhnou. Ne vždy si však s tímto problémem vědí rady. Vyzbrojte svého muže účinným bojovníkem a pomozte mu vyřešit jeho potíže se zápachem. Pořiďte mu nový pánský antiperspirant Rexona Active Shield Fresh, který díky své speciální formuli efektivně bojuje proti bakteriím a zaručí mu pocit svěžesti po celý den.

Pánský antiperspirant Rexona Active Shield Fresh dokonale ochrání vašeho muže proti nepříjemnému zápachu. Málo kdo ví, že pot samotný cítit není. Příčinou problému jsou bakterie, jež se v podpaží přirozeně vyskytují. Díky svému unikátnímu složení eliminuje novinka od Rexony množství bakterií až o 90 %, a tím ničí i nepříjemný odér, které způsobují.

Rexona

Pánský antiperspirant má charakteristickou svěží vůni, kterou si zamilujete hned na první přičichnutí. Je složená aromatických bylin, pronikavého jehličí, levandule, bergamotu a citrusů. Hřejivý základ dotváří jantar, santalové dřevo a pižmo. Další výhodou tohoto výrobku je patentovaná technologie Motionsense, díky které přítomné mikrokapsle obsahující vůni při pohybu praskají a uvolňují parfemaci postupně podle vaší fyzické aktivity. Platí zde přímá úměra, čím více se muž pohybuje, tím intenzivněji se vůně uvolňuje. Pocit svěžesti tak vydrží až 48 hodin. Pořiďte svému partnerovi pánský Rexona antiperspirant Active Shield Fresh ve spreji, tuhý nebo kuličkový a dopřejte mu aktivní den bez nepříjemného zápachu.

Všechny varianty pánského antiperspirantu Rexona Active Shield Fresh (sprej, tuhý antiperspirant a kuličkový antiperspirant) zakoupíte za doporučenou cenu 77,90 Kč.

Reklama