Teplo a vlhko přejí bakteriím a kvasinkám, které po přemnožení způsobují na kůži zčervenání a pocit pálení. Společnost Pharma Future naštěstí vyvinula řadu dětské kosmetiky Baby, kde najdete ty pravé pomocníky v péči o pokožku vašeho dítěte.

fVšechny přípravky jsou klinicky testované, neobsahují parabeny a lze je používat již první den od narození dítěte. Produkty byly vyvinuty pro jemnou a citlivou dětskou pokožku ve spolupráci se špičkovými vědci. K výrobě se užívá pečlivě vybraných substancí s vysokou kvalitou, čistotou a účinností. V řadě Baby najdete všechny základní produkty od dětského pudru přes šampon až po zimní krém. Nadstandardně kvalitní zboží je navíc dostupné za příznivou cenu a lze jej snadno sehnat přímo na internetu: http://www.pharma-future.com/baby.

 

powder.pngBaby Powder Cream

Tento ochranný, pečující a vyživující dětský krém napomáhá ke zklidnění pokožky při opruzeninách. Neobsahuje parabeny ani syntetickou parfemaci. Má řadu hojivých složek jako jsou kalcium, zinek, D-panthenol, vitaminy E a D a dále extrakt měsíčku lékařského a bambuckého másla. Krém je připraven ve formě ochranné a vodoodpudivé emulze.

 

Doporučená prodejní cena: 119,- Kč za balení   

 

face and body.pngBaby Face & Body Cream

Krém na obličej i tělíčko je velice jemný, pečující a vyživující a je pouze šetrně parfemován. Krém má podobu snadno vstřebatelné a ochranné emulze. Obsahuje D-panthenol a extrakt Aloe vera a měsíčku lékařského. O zjemnění a další vyživení pokožky se pak postará bambucké máslo a vitamin E. Krém je jako ostatní produkty vhodný pro děti od narození.

 Doporučená prodejní cena: 125,- Kč za balení   

 

winter face cream.pngBaby Winter Face Cream

Krém je primárně určený pro vyživení dětské pokožky v zimních měsících. Obsahuje extrakt alpské „sněžné řasy“, která chrání jemnou pokožku před nepříznivými vlivy počasí. Vitamin E, bambucké máslo a D-panthenol ale z tohoto krému dělají univerzální vyživující krém, který je možno užívat celoročně.

 

Doporučená prodejní cena: 119,- Kč za balení   

 

3V1.pngBaby 3v1: šampon, koupel, mycí gel

Citlivá dětská pokožka potřebuje neustálou péči a je třeba ji chránit i při koupeli. Baby 3v1 lze použít jako sprchový gel, mycí gel do koupele i jako šampon. Přípravek navíc obsahuje unikátní látku BioEcolii®, která aktivně napomáhá udržení přirozené mikroflóry a optimálního pH pokožky. Výsledkem je čistá a sametově hebká pokožka.

 

Doporučená prodejní cena: 125,- Kč za balení   

 

BALÍČEK.pngBaby – zvýhodněný balíček

Řada Baby nabízí i zvýhodněný balíček, kde naleznete kromě již zmiňovaných čtyř produktů ještě Baby Bylinný masážní gel pro bolavá bříška. Gel účinně pomáhá bojovat proti nadýmání a příznivě působí na činnost hladkého svalstva trávicího traktu. Baby balíček zajistí pohodu nejen vašemu dítěti ale i vaší peněžence, protože při nákupu balíčku ušetříte 147 Kč oproti nákupu samostatných výrobků!

Doporučená prodejní cena: 455,- Kč za balíček   

 

Pro více informací navštivte: http://www.pharma-future.com/.

Reklama