5f7722a016e42obrazek.png
Slovo „detox“ je v posledních letech skloňováno ve všech možných pádech. Možná jste už sama zkusila užívat dietní detoxikační přípravky, pít čisté ovocné a zeleninové šťávy a dodržovat speciální stravovací plán. Myslela jste ale na detox největšího orgánu lidského těla, kterým je vaše pokožka?

Ve městě pleť strádá

Hodiny a dny strávené ve znečištěném ovzduší a podzimním smogu se projevují i méně viditelným způsobem, než jsou šmouhy na vatovém tamponku. Škodlivé látky pronikají kůží a urychlují v buňkách oxidační procesy, které mají vliv na stárnutí naší pleti a tvorbu vrásek. Všechno, co potřebujete, je podpořit regeneraci hloubkové struktury kůže a její přirozenou ochranu před vnějšími faktory urychlujícími stárnutí.
5f7722b471e5bobrazek.png

Zelený elixír pro zářivou pleť

Vyzkoušejte beauty rutinu s řadou Elixir Jeunesse od Yves Rocher a dopřejte své pleti účinnou revitalizaci. Produkty Elixir Jeunesse obsahují koncentrovaný výtažek z rostliny s názvem aphloia, který podporuje přirozené regenerační a detoxikační procesy v pleti. Ráno začněte den čištěním, aplikací Séra s dvojím účinkem a následně naneste Denní omlazující péči nebo Ochranný krém s OF30, který vás navíc ochrání před slunečním zářením. Večer zbavte pleť nečistot a líčidel Čisticím gelem a ulehněte s Noční omlazující péčí. Vaše pleť bude jasnější, svěží a vrásky budou postupně méně viditelné.
5f7722a9d773cobrazek.png

Získejte Denní omlazující péči nyní zdarma

Nyní máte šanci využít jedinečnou nabídku pro nové zákazníky – založte si do 25. října věrnostní kartu Yves Rocher a k prvnímu nákupu nad 89 Kč dostanete zdarma plné balení krému z řady Elixir Jeunesse – Denní omlazující péči.

Platí v kamenných obchodech i na e-shopu YVES-ROCHER.CZ
5f7722d4c95afobrazek.png

Reklama