Jaro je spojené s detoxikací organismu a celkovou očistou. A co naše pleť? Ani na ni bychom neměli zapomínat a postarat se o ni včas, aby byla připravená na záludné jarní sluneční paprsky. Společnost CYNDICATE představuje Eva Okurkový pleťový hydratační krém, který pleť dlouhodobě hydratuje a zabezpečuje ji celodenní ochranu před každodenními nepříznivými vlivy.

Základní informace o produktech Eva Cosmetics

K výrobě kosmetiky Eva se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů ze silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se Eva produkty odlišují zejména svojí prokazatelnou účinností a vysokým obsahem přírodních látek. Tváří kosmetiky Eva v České republice je moderátorka EVA DECASTELO.

eva

Eva Okurkový hydratační pleťový krém (55 g / 170 g)

Exkluzivní krém dlouhodobě hydratuje pleť a zabezpečuje její celodenní ochranu před každodenními nepříznivými vlivy. Dodává pleti potřebnou hydrataci a nezanechává ji mastnou. Jojobový olej zanechává pleť přirozeně vláčnou a hebkou. Přírodní jogurtové bio složky doplňují výživné látky a tím zklidňují podrážděnou pokožku. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Okurkový pleťový hydratační krém je dostupný ve dvou velikostech a jeho orientační maloobchodní cena je 69 Kč (55 g) a 139 Kč (170 g). K dostání v lékárnách a na internetu, například na www.eva-shop.cz.

 

Reklama