Vracet to, co nám bylo dáno, je způsob, jak maminkám vyjádřit poděkování za to, že se o nás celé dětství staraly, trávily dny a noci nad našimi postýlkami, když jsme byli malí, hrály si s námi, vždy vyslechly všechna naše trápení a pomohly nám obstát ve velkém neznámém světě. I když byly unavené, přepracované nebo neměly čas samy na sebe, dokázaly si vždy najít chvilku, aby se nám věnovaly.

Starosti a péče o nás maminkám mohly přidat nejednu vrásku na čele. Teď je načase říct “Mami, děkuji ti za všechno”.

be1.jpg

Vyjádřete svou vděčnost dárkem, který dodává zdraví a krásu

Pokud přemýšlíte, jak svou maminku potěšit, zkuste na oplátku pečovat vy o ni. Objednejte jí kolagenovou péči B.ESTEE, která dodá zdraví a krásu.

Objednejte mamince:

  • 30denní intenzivní omlazující kúru ve formě kolagenových drinků
  • dvouměsíční kúru sestavenou z několika příchutí kvalitního mořského kolagenu
  • dlouhodobou tříměsíční kúru hydrolizovaného kolagenu s několika příchutěmi
  • unikátní přírodní kolagenové masky, jejichž kvalita je garantována uznávanou cˇeskou estetickou a anti-aging lékařkou MUDr. Bastien Šimurdovou alias doktorkou Jankou
  • komplexní kolagenovou péči zahrnující kolagenový drink k 30dennímu užívání a 5 vysoce účinných kolagenových masek “BOOM COLLAGEN MASK”

be2.jpg

Výjimečná péče pro výjimečné ženy
Maminky - ženy s velkým “Ž”. Zaslouží si tu nejlepší péči, kterou poskytuje bioaktivní mořský kolagen. Unikátní kombinace kolagenového drinku a pleťových masek B.ESTEE má regenerující vliv nejen navenek, ale také uvnitř těla.

Více o značce B.ESTEE se dozvíte na jejích oficiálních stránkách zde. Nyní ale k samotným produktům a jejich blahodárným účinkům.

Kouzlo omlazení pleti
Pleťové masky s unikátní přírodní recepturou (R. L. S. N. Factor) vyvinutou předními dermatology dodávají pleti potřebnou hydrataci, omezují stárnutí pleti, podporují zpevnění pokožky a redukují jemné vrásky.

Výjimečné složení pleťových masek zahrnuje především mořský kolagen zabraňující předčasnému stárnutí pleti. Velmi důležitou složkou je také vitamin A, který je silným antioxidantem, dokáže regenerovat kožní buňky, vyhlazovat vrásky a redukovat výskyt akné. Kolagenové masky B.ESTEE obsahují také vitamin C redukující melanin a snižující hyperpigmentaci, záněty a začervenání. Vitamin C zároveň zvyšuje produkci kolagenu v pokožce. Významný je také obsah vitaminu E, který pleť hydratuje, zjemňuje a oživuje.

Pleťové masky se nanášejí jednou za 7 dní na obličej nebo dekolt.

be3.jpg

Kolagen drink chutná i pomáhá
Vaše maminka jistě ocení i výborné kolagenové drinky obsahující pouze přírodní složky. Kolagen drink představuje hydrolyzovaný mořský kolagen v prášku, který se rozpouští ve vodě. Jedinečný kolagen drink slouží jako doplněk stravy podporující omlazení pleti, zdraví vlasů, nehtů, kloubů i cév.

Kolagenový drink obsahuje kolagen I, II a III typu. Jejich kombinace vytváří komplexní a velmi účinnou péči o zdraví v mnoha směrech. Užívání kolagenu se projevuje jak na pleti, tak na zdraví vlasů, nehtů, minimalizaci jemných vrásek a nedokonalostí, vitalitě kloubů a chrupavek, zdraví cévního systému a srdce. Součástí každého drinku je také kyselina hyaluronová podporující hydrataci pokožky a vitamin C, bez kterého by se kolagen nevstřebával.

Pokud hledáte opravdu přírodní péči, je bioaktivní mořský kolagen tím pravým dárkem. K jeho výrobě jsou využíváni pouze volně žijící lososi ze Severního moře. Kvalitní původ a zpracování na nejvyšší úrovní zaručují mimořádnou účinnost.

Stačí, když vyberete jednu z příchutí - jahoda, pomeranč nebo mango/maracuja - nebo objednáte kompletní balíček všech příchutí. V každém balení kolagen drinků je obsaženo 30 sáčků hydrolyzovaného mořského kolagenu. Užívá se jeden sáček denně.

Udělejte mamince radost ke Dni matek krásným a praktickým dárkem, přidejte květinu a láskyplné objetí.

Více o kolagenu, jeho typech a využití, si můžete přečíst například na wikipedii.
obrazek.jpg