Společnost Philips, celosvětová jednička v prodeji odšťavňovačů, velmi dobře rozumí překážkám, které vám vyvstanou na mysl při slově odšťavňování – nedostatek času, málo místa v kuchyni, neznalost výživových pravidel, nemluvě o následném mytí přístroje. Zároveň si je také vědoma, že základním prvkem pestré a vyvážené stravy je každodenní konzumace alespoň pěti porcí zeleniny a ovoce, kdy podle expertů může být jedna z nich nahrazena sklenkou džusu (200 ml).

Philips

Říkáte si, jak tedy této pomyslné laťky dosáhnout? Philips představuje dva nové modely šnekových odšťavňovačů Philips Avance Collection HR1897/30 a HR1895/80, které jsou široké pouhých 11 cm, díky revoluční MicroMasticating technologii přinášejí výtěžnost až 90 % a zároveň navazují na Philips trend snadného čištění. Kromě toho, pokud při jejich používání využijete novou mobilní aplikaci Healthy Drinks, můžete si být jisti, že vy a vaše rodina konzumujete správnou kombinaci ovoce a zeleniny jako součást vašeho zdravého stravování a životního stylu.

Jak funguje inovativní technologie MicroMasticating

V ovoci a zelenině jsou tisíce buněk obsahujících šťávu, vitamíny a další důležité živiny. Inovativní technologie MicroMasticating, která je součástí nových šnekových odšťavňovačů Philips Avance Collection HR1895 a HR1897, dokáže tyto buňky otevřít a tudíž vymačkat z jednotlivých surovin skutečně maximum. Až 90 % z objemu ovoce a zeleniny tak skončí ve vaší sklenici a ne v nádobě na zbylou dužninu. K získání toho nejlepšího z oblíbeného ovoce, zeleniny i ořechů tak již skutečně nestojí nic v cestě.

Philips

Od měkkého ovoce po tvrdou zeleninu

Nové šnekové odšťavňovače Philips s jedinečnou technologií MicroMasticating lze použít nejen pro zpracování klasického ovoce a zeleniny, ale zároveň si poradí i s bobulovitými plody jako jsou jahody, rybíz, maliny atd. Bez problémů odšťavní i listovou zeleninu, stejně jako určité druhy ořechů, které jsou zdrojem olejů. Součástí vašeho džusu se navíc nyní mohou stát i suroviny s vyšším obsahem škrobu jako banány nebo mango, které je jinak velmi obtížné odšťavnit, sáhnout můžete i po mladé pšenici nebo špenátu.

philips

Velmi snadné čištění během jedné minuty

Šnekové odšťavňovače Philips Avance Collection H1897 a HR1895 s funkcí předčištění technologií QuickClean nejen dobře vypadají, snadno se sestavují, ale zejména se velmi jednoduše a rychle čistí. Funkce předčištění, kterou oba modely nabízejí, představuje speciální program, díky němuž nejen vyčistíte vnitřek výrobku, ale zároveň máte jistotu, že zbylá získaná šťáva ani při procesu čištění neskončí v odpadu. Následně díky tomu, že výrobek nemá žádné ostré okraje, stačí už jen zbylá vlákna či částečky surovin z odšťavňovače vypláchnout během pár vteřin pod tekoucí vodou. Navíc jedinečná konstrukce bez síta umožňuje snadné vyčištění bez použití kartáče.

Philips

Bezpečné používání

Protiskluzové podložky zaručují u obou přístrojů výjimečnou stabilitu, bezpečnostní zámek zase nedovolí zapnout přístroj, aniž by byl správně sestaven. O tomto faktu navíc u modelu Philips Avance Collection HR1897 informují LED kontrolky.

Nové šnekové odšťavňovače Philips Avance Collection budou od DUBNA k dostání na internetu
a ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči.

Více informací na www.philips.cz/odstavnovace

Reklama