6305ecbba82aaobrazek.jpg

Aromaterapie pro každého

Sleepy - Vonná svíčka
6305eb73c35c7obrazek.jpg

Relaxujte a vznášejte se na obláčku ukolébavkové vůně. Tato vonná svíčka Lush je ideálním společníkem k uvolňující koupeli před spaním. Okamžitě promění bezprostřední okolí v konejšivý sladký sen provoněný levandulí a ylang ylang a je skvělým doplněním vaší Sleepy rutiny pro dokonalé uvolnění.
370Kč/ kus

Sleep - Tuhý masážní olej
6305eb8a91912obrazek.jpg

Nechte se dokonale uvolnit levandulovou masáží s masážítkem s vůní Sleepy, heřmánkovou vodou a absorpčním marulovým olejem pro heboučkou pokožku. Uvolnění napětí a lepší spánek jsou spojovány s pravidelnou masáží. Masážítko můžete doplnit některým z dalších konejšivých produktů řady Sleepy.
290 Kč/ kus

Deep Sleep - Koupelová bomba
6305eba3da72dobrazek.jpg

Když počítání oveček ani šálek čaje nezabírá, nechte levanduli a heřmánek v biologicky rozložitelném mušelínu rozpoutat svá hypnotická konejšivá kouzla, která vám pomohou odplout do říše snů. Levandule zklidňuje a přináší rovnováhu a neroli zahání starosti a pomáhá zlepšit náladu, abyste uléhali s čistou hlavou. Dobrou noc!
220 Kč/ks

Sleppy - Koupelová pěna
6305ebba911bbobrazek.jpg

Když se poklidný spánek zdá nedosažitelným, zkuste tohle uklidňující levandulové objetí pro krásné sny. Rozdrobte kousek nebo klidně celou pěnu do proudu tekoucí vody a nechte ji vykouzlit hromady hebkých voňavých bublinek.
220 Kč/ks

The Olive Branch - Vonná svíčka
6305ebcde5594obrazek.jpg

Čas na osvěžení! Citrusová svíčka Lush je navržena tak, aby provoněla své bezprostřední okolí, a je tak ideálním doplňkem vašeho pracovního stolu. Až vás zahalí do osvěžujících tónů povzbuzujícího pomerančového květu, proplujete dnem s lehkostí a na obláčku dobré nálady.
370 Kč/ kus

Joints - Tuhý masážní olej
6305ebe1ce4d4obrazek.jpg

Pozvedněte péči o sebe sama na zcela novou úroveň za pomoci tohoto masážítka s CBD. Rozehřejte jej v dlaních, promasírujte jím tělo a ulevte ztuhlým napjatým svalům i mysli.
370 Kč/ks

4:20 - Koupelová bomba
6305ebf398e8fobrazek.jpg

Odpolední koupel je skvělou formou péče o sebe sama, pomáhá k potřebnému odpočinku, zlepšení nálady a soustředění. Přidejte do lázně tuto bombu s kouřovým santalovým dřevem, pačuli a kanabidiolem a zaručeně v ní najdete své tlačítko pro RESTART.
250 Kč/ks

Botanomancy - Koupelová pěna
6305ec0cdd792obrazek.jpg

Trochu bylinné alchymie si můžete připravit i ve své koupeli – lázeň plná levandule, máty a růžových okvětních plátků pomohou zmírňovat napětí a navozovat pocit pohody. Ponořte se do smyslového koupelového zážitku v dřevito-kouřové lázni provoněné pačuli, santalovým dřevem a kanabidiolem, která vám pomůže utéct od stresu a dát se do pohody.
280 Kč/ kus

Orange Blossom - Vonná svíčka
6305ec1f49adaobrazek.jpg

Dotek květin a slunečních paprsků vtělený do vůně. Nechte tuhle svíčku Lush přenést trochu hřejivé středomořské atmosféry do vašeho osobního prostoru a naplnit jej sladkou florální vůní pomerančových květů a slunečnými tóny bergamotu s neroli. Ideální pomocník pro zlepšení nálady v bezprostředním okolí.
370Kč/ kus

Each Peach - Tuhý masážní olej
6305ec37050f7obrazek.jpg

Čeká vás povznášející citrusová masáž, která vám zlepší náladu, zažene stres a zanechá vás plné energie a s jasnou myslí. Zatímco budete masírováním pracovat na prokrvení pokožky, kakaové máslo se jí postará o vydatnou hydrataci.
290 Kč/ kus

Dragon´s Egg - Koupelová bomba
6305ec4a3683bobrazek.jpg

Vůně koupele vyvolává představu mražené citrónové dřeně s nádechem jasmínu. Kdo by se pak necítil skvěle a připraven užít si bezvadný den! Po její citrusové vůni se budete cítít jako vyměnění, znovuzrozeni a plní elánu.
160 Kč/ kus

Brightside - Koupelová pěna
6305ec605c7bcobrazek.jpg

Skočte do lázně s jednou z těchto povznášejících koupelových pěn se silicemi ze sicilské mandarinky, bergamotu a tangerinky, které jsou tu proto, aby vám pomohly vidět ty světlejší stránky života. Její divoké a pestré barvy vykouzlí nádherně oranžovou lázeň a citrusová vůně naplněná sluncem vás stoprocentně zanechá v radostném rozpoložení a vyvolá ve vás svěžest.
220 Kč/ kus

6305ed1048d80obrazek.jpg