Spinkat, chrápat, vytuhnout, ať už mu říkáte jakkoli, spánek potřebujeme. Podle zprávy Královské společnosti pro veřejné zdravotnictví (RSPH) britové spí každou noc v průměru o hodinu méně, než je doporučováno – takže ve výsledku přijdou vlastně za týden o jednu celou noc spánku. Češi na tom nejsou lépe. Podle průzkumu provedeného agenturou PPM Factum, spí dokonce méně než sedm hodin denně čtvrtina Čechů.

17. března 2023 oslavíme Mezinárodní den spánku, tak hurá do peřin!

6408ca42aba23obrazek.jpg

Produkty jsou k dostání v kamenných obchodech Lushonline a Wolt!

Sleep - Tuhý masážní olej
6408ca75dcfffobrazek.jpgNechte se dokonale uvolnit levandulovou masáží s masážítkem s vůní Sleepy, heřmánkovou vodou a absorpčním marulovým olejem pro heboučkou pokožku. Uvolnění napětí a lepší spánek jsou spojovány s pravidelnou masáží.
300 Kč / ks

Sleepy - Mýdlo
6408cad5b33a9obrazek.jpgIkonická vůně Sleepy překypující sladkou konejšivou levandulí s tonkou a krémové mydlinky z ovesného mléka se spojily, aby vás umyly, uklidnily a uvolnily. Namydlete se, opláchněte, relaxujte.
200 Kč/ 100g

Sleepy Face - Čistící balzám
6408cb00af4ddobrazek.jpgDopřejte si před spaním nekonečně uvolňující péči přírodních másel a olejů pro zklidnění pokožky i mysli. Zvláčňující směs fair trade bio kakaového másla, vyrovnávajícího jojobového oleje a jemného pečujícího mandlového oleje se pojí s voňavou a regenerační francouzskou levandulí pro dokonalé ukolébavkové rozmazlování.
290 Kč/ks

Sleepy - Tělový krém
6408ca9540cedobrazek.jpgAž se poddáte něžným dotekům nálevu z ovesných vloček, levandulové vody a nebeského fair trade bio kakaového másla, čeká vás provoněná noc a blažený spánek. Květinová vůně opojí vaši mysl, zatímco kakaové máslo s levandulí se postarají o zklidnění, hydrataci a výživu pokožky.
od 340 Kč/ kus

Deep Sleep - Koupelová bomba
6408cab0b6e27obrazek.jpgKdyž počítání oveček ani šálek čaje nezabírá, nechte levanduli a heřmánek v biologicky rozložitelném mušelínu rozpoutat svá hypnotická konejšivá kouzla, která vám pomohou odplout do říše snů. Levandule zklidňuje a přináší rovnováhu a neroli zahání starosti a pomáhá zlepšit náladu, abyste uléhali s čistou hlavou.
220 Kč/ kus

Deep Sleep Cube - Koupelová bomba
6408cb41d5902obrazek.jpgVhoďte konejšivou kostku s epsomskou solí do napuštěné vany, naložte se do ní, odpočívejte a nechte se na obláčku vůně levandule odnést do sladkého snu.
160 Kč/ kus

Deep Sleep - Dárek
6408cb63af916obrazek.jpgVěnujte někomu instantní relaxaci a pozvánku do říše sladkých snů v podobě dárečku, který ukrývá tři dokonale uvolňující ukolébavkové bomby do koupele.
650 Kč/ kus

Relax - Dárek
6408cb8c459feobrazek.jpgZpomalte trochu, jste k nezastavení! Zhluboka se nadechněte a otevřete tento ručně vyráběný veganský dárek. Užijte si dávku klidu a pohody v objetí relaxační levandule v uklidňujících produktech ideálních pro vaši přípravu do peřin.
850 Kč/ kus

6408cb9eb211dobrazek.jpg