Bylo by skvělé, kdyby vaše vlasy vypadaly každý den tak krásně, jako když odcházíte z kadeřnického salonu. Při každodenním stresu a zátěži však bývá složité najít si na takovou péči čas. K nedostatku času se navíc často přidávají i nejrůznější problémy s vlasy. Mnoho lidí trápí suché a lámavé vlasy nebo lupy. Řešení je na dosah! Značka Syoss rozšiřuje portfolio o dvě novinky. Jde o řadu Syoss Moisture Intensive Care s produkty určenými pro suché a lámavé vlasy. Další novinkou je šampon proti lupům Syoss Anti-Dandruff Control. Produkty Syoss vám poskytnou profesionální kvalitu za přijatelné ceny. Svým vlasům tak můžete dopřát každodenní pocit, jako byste právě přišla od kadeřníka.

Syoss Moisture Intensive Care

syos

Málokdo ví, že lidské vlasy obsahují asi 10 % vody. Každodenní stres a zátěž je však potřebné vlhkosti zbavují. K tomu se přidá vítr, slunce, teplo z radiátorů či vysoušení fénem, a problém se suchými a lámavými vlasy je na světě. Vlasy ztrácejí pružnost a lesk, slábnou a snadno se poškodí.

Suché a lámavé vlasy potřebují k obnovení vlhkosti pravidelnou profesionální péči, kterou jim z pohodlí vašeho domova nabízí produkty řady Syoss Moisture Intensive Care. V jejich receptuře jsou obsaženy hydratační složky, jež o vaše vlasy pečují do hloubky a rehydratují jejich strukturu. Tím dojde k posílení a uhlazení každého poškozeného vlasu. Výsledkem jsou zdravě vypadající vlasy s krásným leskem, jako byste právě opustili kadeřnický salón.
Nová řada Syoss Moisture Intensive Care obsahuje šampón, balzám, okamžitý balzám ve spreji a inovativní 1minutovou masku, jež intenzivně hydratuje vlasy během jediné minuty. To ocení všichni, kteří se o své vlasy potřebují postarat i v každodenním spěchu.

  • Syoss Moisture Intensive Care šampon, 500 ml - Velice účinné složky vlasy hydratují do hloubky a zpevňují jejich strukturu, aniž by je zatěžovaly. Dokonce i velmi suché a lámavé vlasy budou hebké a lesklé. Tip od expertů značky Syoss: Abyste předešli poškození, nechávejte suché a poškozené vlasy co nejčastěji schnout bez fénování nebo je vysušte ručníkem.
  • Syoss Moisture Intensive Care kondicionér, 500 ml - Po umytí intenzivně uhlazuje povrch vlasů, čímž usnadňuje rozčesávání. Obsahuje složky, jež hydratují vlasy hluboko v jejich struktuře a napravují tak poškození zevnitř. Okamžitým výsledkem této péče jsou zdravě vypadající a lesklé vlasy. Balzám jednoduše vmasírujte do umytých vlhkých vlasů a důkladně opláchněte.
  • Syoss Moisture Intensive Care balzám ve spreji, 200 ml - Velice jednoduše se používá a přináší okamžité výsledky: stačí nastříkat přímo na ručníkem vysušené vlasy a rozčesat. Neoplachuje se. Jeho složky pečují o vlasy do hloubky a hydratují je. Vlasy se okamžitě lépe rozčesávají, jsou intenzivně hydratované a lesklé.
  • Syoss Moisture Intensive Care 1minutová maska, 200 ml - Je určena těm, kteří skutečně spěchají. Nabízí intenzivní hydratační péči pro poškozené vlasy za pouhou jednu minutu. Díky svému inovativnímu a vysoce kvalitnímu složení zpevňuje a hydratuje suché a poškozené vlasy. Po použití této masky mají vlasy krásně lesklý a zdravý vzhled. Tento inovativní produkt je nyní k dispozici i v řadě Syoss Nutrition Oil Care.

Syoss Anti-Dandruff Control šampon

Kromě péče o suché vlasy uvádí nyní značka Syoss na trh novinku i pro všechny muže a ženy, které trápí lupy. Ty představují pro mnoho lidí velký problém, jehož profesionální řešení přináší nový šampon Syoss Anti-Dandruff Control. Se svou pečující recepturou poskytuje hloubkovou výživu pokožce hlavy a zabraňuje jejímu vysoušení.

Obsahuje totiž jeden z nejúčinnějších prostředků v boji proti lupům - vysoce koncentrovaný Pyrithion zinku. Tato látka bojuje proti lupům již od prvního umytí vlasů a po pravidelném používání zabraňuje jejich návratu až na 6 týdnů. Nový Syoss zároveň zabraňuje svědění a napnutí pokožky hlavy.

Doporučená cena pro všechny novinky Syoss je 119 Kč.

Nová řada Syoss Moisture Intensive Care a šampon Syoss Anti-Dandruff Control je na pultech obchodů od května letošního roku. Jde o vysoce kvalitní produkty zaručující profesionální výsledky za cenu, kterou si může dovolit každý. Díky značce Syoss budou vaše vlasy každý den vypadat jako po návštěvě kadeřnického salónu.

Reklama