o1.jpg
Vyzkoušejte 4týdenní intenzivní kůru s vitaminem C

Novinka: NovAge ProCeuticals 10% roztok s vitaminem C (4 x 7 ml)

60910c62b97d9obrazek.pngVitamin C je nezbytnou látkou, bez které se neobejde naše tělo ani pleť. Jeho nejúčinnější forma je čerstvá, avšak rychleji ztrácí svou účinnost. Oriflame však našel způsob jak zajistit čerstvost tohoto vitaminu. Vyzkoušejte roztok s 10% vitaminem C ProCeuticals. Smícháním koncentrovaného prášku s hydratačním gelem, který do pleti pomáhá vstřebávat aktivní látky, vznikne čerstvá směs, která je velmi účinná. Pravidelné používání roztoku s vitaminem C viditelně redukuje nerovnoměrnou pigmentaci, zpomaluje tvorbu a projevy melaninu, vyrovnává a rozjasňuje tón pleti a zajišťuje důležitou ochranu před UV zářením a volnými radikály.

Jak na to? Stisknutím uzávěru uvolněte práškový vitamin C (uslyšíte cvaknutí) a lahvičku protřepejte, aby se rozptýlil do séra. Aplikujte na celý obličej 3-4 pumpičky, přičemž se vyhněte očnímu okolí. Používejte po dobu 28 dní (1 lahvička = 7 dní) každý večer na čistou pleť, vždy před aplikací očního krému a séra. Důležité: Nepoužívejte současně s retinolovým sérem nebo AHA/BHA.

Pokud je vitamin C přímo smíchaný se sérem, nemůžeme jej mít otevřený déle, než určitý čas. Proto přišel Oriflame s malými ampulkami, v kterých se vitamin C se sérem jednoduše smíchá a je připraven na 7denní používání.

Doporučujeme: Při používání tohoto produktu se vyhýbejte pobytu na slunci a celoročně používejte ochranný faktor SPF 50, pokud na pleť aplikujete kúru s vitamínem C, retinolem anebo AHA kyselinami.

Cena: 1 599 Kč. K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Zařaďte pleťovou masku 1x týdně do své rutiny

o3.jpgNovinka: NovAge ProCeuticals Pleťová maska z biocelulózy 

Tajemství prémiových produktů NovAge tkví ve výtažcích z rostlinných kmenových buněk. Včetně nich jsou v pleťové masce obsaženy i další zázračné složky, např. populární rostlinka „cica“, která je extrémně bohatá na vitaminy, minerály a především má regenerační a uklidňující účinky. Maska obsahuje také niacinamid – vitamin B3, který pomáhá při aknózní pokožce a rozšířených pórech, ale i při citlivé podrážděné pokožce, protože dokáže budovat přirozenou bariéru pleti. ProCeuticals pleťová maska viditelně pomáhá už po měsíci používání. Je vyvinuta z jemné biocelulózy, tzn. že dokáže intenzivně nasát veškeré látky a následně je absorbovat do pokožky.

Tip: Pro ideální obnovu buněk používejte masku 1x do týdne.

Cena: 349 Kč. K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Dejte sbohem drsné pokožce díky retinolu

o4.jpgNovinka: NovAge ProCeuticals Retinolové sérum (30 ml) 

Retinol získal v posledních letech na oblíbenosti. Retinolové sérum velmi intenzivně pomáhá při obnově buněk – zbavuje se těch starých, aby je mohly vystřídat nové. Avšak pozor, retinol není produkt, který byste měla používat celoročně. Cítíte-li, že vaše pleť potřebuje omladit, zjemnit, zbavit pigmentových skvrn, rozšířených pórů či jizev po akné, zařaďte retinol podle potřeb na pár týdnů do své pleťové rutiny a potom jej vystřídejte s jiným produktem. Důležité: Nekombinujte s vitaminem C, tyto dvě látky se spolu nemají rády.

Jak na to? Retinolové sérum aplikujte večer na důkladně vyčištěnou pleť. Nechte jej vstřebat a poté pokračujte s dalšími kroky pleťového rituálu.

Doporučujeme: Při používání tohoto produktu se vyhýbejte pobytu na slunci a celoročně používejte ochranný faktor SPF 50, pokud na pleť aplikujete kúru s vitamínem C, retinolem anebo AHA kyselinami.

Cena: 749 Kč. K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Zbavte pleť drsné textury a dopřejte ji projasnění

o5.jpgNovinka: NovAge ProCeuticals Peelingový roztok s 6 % AHA (30 ml) 

Tápete nad tím, co znamená zkratka AHA? Jedná se o přirozeně se vyskytující alfa hydroxykyseliny, které podporují proces vyhlazování pleti odstraňováním suchých, odumřelých buněk na jejím povrchu a zároveň podporují vznik nových buněk. Peelingový roztok s 6 % AHA tak pomáhá obnovit projasnění pleti, minimalizovat jemné linky, vrásky, zvětšené póry, pigmentové skvrny a pupínky.

Jak na to? Zařaďte peelingový roztok do večerní rutiny. Na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte 1-2 kapky na pokožku obličeje a krku.

Doporučujeme: Při používání tohoto produktu se vyhýbejte pobytu na slunci a celoročně používejte ochranný faktor SPF 50, pokud na pleť aplikujete kúru s vitamínem C, retinolem anebo AHA kyselinami.

Cena: 799 Kč. K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Podpořte pevnost a pružnost pleti

o6.jpgNovinka: NovAge ProCeuticals Zpevňující peptidové ampulky (7 x 1,8 ml)

Jak dosáhnout pevnější pleti? Sáhněte po 0,5% multipeptidovém roztoku, který obsahuje buněčnou kulturu z listů planého tabáku. Je prokázáno, že jeho výtažky podporují tvorbu kolagenu a zabraňují jeho rozpadu, čímž přispívají k redukci vrásek. Vyzkoušejte sedmidenní liftingovou a zpevňující kúru. Používejte 1 ampulku denně – polovinu ráno a polovinu večer.

Jak na to? Nasaďte na ampulku kryt a zatlačte, aby se otevřela. Následně nasaďte aplikátor, naberte polovinu obsahu ampulky a vmasírujte jej do vyčištěné a tonizované pokožky obličeje a krku. Zbytek ampulky bezpečně uzavřete. Používejte jako 7denní intenzivní kúru.

Cena: 899 Kč. K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

o8.jpg

o7.jpgNebojte se některé produkty mezi sebou kombinovat, např. pleťová maska s obsahem Centella asiatica skvěle doplní hydratační účinky multipeptidových ampulek.

Tip: Čeká-li vás důležitá událost, na které chcete vypadat fresh, naneste na vyčištěnou a tonizovanou pleť celou peptidovou ampulku a naneste oční krém a sérum. Na obličej aplikujte masku a nechte ji do pleti vpít – klidně i přes noc. Ráno bude vaše pleť hydratovaná a zářivá.

U ostatních produktů si vyberte jeden, který je pro váš momentální stav pleti nejlepším řešením a projděte si celou kúrou. Po čase si můžete vybrat jiný produkt, který vaši pokožku zase osvěží. Při tak silných koncentracích, které jsou v produktech ProCeuticals obsaženy, není vhodné produkty mezi sebou kombinovat, protože by mohly pleť podráždit.

Lucia „Lussi“ Šenková, produktová manažerka a beauty školitelka Oriflame

Více na ORIFLAME.CZ
606ec72c92f2eobrazek.png

Reklama