Dámy, řidičky a spolujezdkyně!

Než vyrazíte na Vaši méně či více vysněnou dovolenou, asi se zastavíte u některé z benzínových čerpacích stanic. Být to musí, protože jinak by Váš miláček (tomto případě máme na mysli toho se čtyřmi koly), nemohl sloužit a dovést Vás k cíli.

Jestlipak ale víte, že si můžete dobu dovolené (a léta) zpříjemnit akcí, prozrazující již jen názvem mnohé. Vždyť akce společnosti Shell SMART LÉTO nenechá asi nikoho na pochybách, že Vám pomůže prožít léto ještě o něco příjemněji...
A také "letněji"...

Společnost Shell pořádá tuto mimořádnou akci v době letních prázdnin. S poukázkovou knížkou, kterou získáte výměnou za SMART body, můžete vyrazit na návštěvu aquaparků, koupališť, letních kin, zoologických zahrad, hradů a zámků, motokárových tratí a dalších zajímavých míst.
Princip je jednoduchý.

Na kterékoliv čerpací stanici Shell si za SMART body vyměníte knížku s kupóny, za které získáte volné vstupenky a další služby v síti více než 90 partnerů SMART LÉTA. Partnerská místa budou označena samolepkami a plakáty „SMART partner“, na kterých bude vyznačena bodová hodnota čerpání dané výhody (vstupenky apod.).
Každý, kdo poukázku využije a odpoví na tipovací otázku uvedenou na její zadní straně, stává se navíc účastníkem soutěže o skútr Honda Lead, fotoaparáty Olympus a herní konzole Game Boy Advance.

Podrobné informace o síti partnerů SMART LÉTA, otevíracích dobách, výši vstupného ve SMART bodech či dárcích naleznete ve speciálním katalogu SMART LÉTO, který je k dostání na všech čerpacích stanicích Shell, u partnerů SMART LÉTA.

Celou akci podpoří speciální promo tým, který postupně navštíví všechna partnerská místa SMART LÉTA, ve kterých bude pořádat soutěže pro děti a rozdávat drobné dárky, jako například časopisy, nápoje, zmrzliny, sendviče, energetické nápoje Octane 99 ad.

Akce SMART LÉTO začíná 1. července.
Neváhejte, vyměňte své SMART body za poukázkovou knížku, vyberte si, kam pojedete na výlet a vyrazte.
Součástí speciálního letního katalogu SMART LÉTO je také nabídka SMART dárků za velmi výhodné ceny. Najdete v něm vše, co k létu, dovoleným a cestování patří – stan, deka, cestovní lednice, hry a další.
Dárky speciální letní nabídky získáte klasickou cestou – na čerpacích stanicích Shell, nebo poštou přímo domů.