Cítíte se unavená, nestíháte, jste stále ve stresu...? Práce, domácnost, práce, domácnost... Jako by byl váš život jen koloběh přednastavených povinností, které se stále kupí a kupí. A co víc! Na vaši pracovní pozici se tlačí mladí a nadějní kolegové. Domácí pohoda je dávno pryč, před Vánoci jste totiž stále v jednom kole. Nebo sháníte dárek pro rodinu či přátele? Máme pro vás skvělý tip!

Zastavte se chvilku! A dopřejte si pohodu s GinkoPrim Max.

 

O blahodárných účincích výtažků z listů jinanu dvojlaločného (Ginko biloby) dnes již není nejmenších pochyb. V čem ale tkví tajemství těchto účinků?

V listech je obsaženo zejména velké množství flavonoidů, terpenů, organických kyselin a dalších látek. Tyto látky především podporují krevní oběh, a tím umožňují zlepšení průtoku krve i těmi nejjemnějšími žilkami. Díky tomu se zlepšuje zásobování všech částí těla kyslíkem a živinami – zejména glukózou, kterou krev v organizmu transportuje.

V mozkové tkáni dochází k využití kyslíku paměťovými buňkami. Výsledkem je zvýšení koncentrace a celkové mentální svěžesti, zachování dobré paměti a kognitivních funkcí i v pokročilejším věku. Ginkgo povzbuzuje duševní aktivitu bez následných stavů vyčerpání organizmu, na rozdíl třeba od kofeinu. Zlepšení prokrvení končetin má vliv na zmírnění pocitu chladu v rukou a nohou. Zlepšením zásobení krví v partii vnitřního ucha dochází k podpoře sluchových funkcí.

Ginkgo má také antioxidační účinek, pomáhá tedy chránit buňky lidského těla proti volným radikálům, které se v organizmu hromadí důsledkem mnoha negativních vlivů – špatné životní prostředí, stres, nesprávná životospráva, nedostatek spánku a v neposlední řadě kouření. Všechny tyto „neřesti“ urychlují buněčný metabolizmus a způsobují předčasné opotřebování a stárnutí buněk.

A samozřejmě nelze opomenout ani magnesium, které je v GinkoPrim Max také zastoupeno. Proč? Protože s magnesiem budete zvládat lépe stresové situace, je také důležité pro svalové funkce a správnou činnost nervového systému.

 

Nepodléhejte již více stresu a pořiďte si v lékárně GinkoPrim Max! Přípravek, který obsahuje 60 mg extraktu z Ginko biloby (běžné přípravky obsahují 40 mg) a magnesium. Díky GinkoPrim Max se vám vaše práce znovu stane koníčkem, pracovní povinnosti budou hračka a v rodině zavládne předvánoční pohoda.

 

Účinky GinkoPrim Max:

  • Pomáhá posilovat paměť, koncentraci a intelektuální výkonnost.
  • Podporuje prokrvení končetin.
  • Pozitivně ovlivňuje krevní oběh.
  • Má důležité antioxidační účinky a pomáhá zpomalovat proces spojený se stárnutím.
  • Magnesium příznivě působí na nervový systém a svalové funkce, včetně srdečního svalu.

Nevíte, co pro své blízké pod stromeček? Darujte jim GinkoPrim Max. Darujte jim teplo vánoční pohody.

Více informací o přípravku GinkoPrim Max najdete na stránkách Walmark ZDE.