Fa NutriSkin poprvé přináší hydratační tělová mléka v lehkých svěžích vůních

Fa

V péči o tělo jsme čím dál náročnější. Tak rády si vychutnáváme chvilky relaxace ve wellness centrech, lázních, saunách nebo masážních salonech. Pleť celého těla však chceme hýčkat každý den. Ať už jde o osvěžující sprchu, uvolňující koupel, pravidelnou hydrataci nebo ochranu proti pocení, chceme svému tělu dopřát intenzivní péči s kvalitními vyživujícími přísadami a ženskými vůněmi. Proto je zde nová unikátní řada oblíbené značky Fa od společnosti Henkel - Fa NutriSkin. Přináší produkty péče o tělo, které kombinují vynikající účinnost a vyživující péči. Fa NutriSkin poprvé uvádí horkou novinku - tělová mléka pro intenzivní hydrataci vaší pokožky!

Deodoranty Fa NutriSkin

Od svých deodorantů očekáváme nejen výjimečnou úroveň ochrany, ale také vyživující péči o jemnou pokožku podpaží. Nejnovější revoluční řada deodorantů Fa NutriSkin tyto požadavky dokonale splňuje. Je totiž první řadou antiperspirantů, jež poskytují 48hodinovou ochranu a zanechávají pokožku neodolatelně jemnou a suchou.

Řada deodorantů Fa NutriSkin pro ženy obsahuje výběr vyživujících vitaminů, jako jsou vitaminy E a F, které pokožku chrání. Vitamin E posiluje obranyschopnost pokožky a vytváří na ní ochrannou vrstvu. Vitamin F pak podporuje přirozenou funkci pokožky. Speciální estery z olivového oleje tuto obranyschopnost podporují a chrání jemnou pokožku v podpaží před poškozením. Další vyživující látky pomáhají zachovat dokonalou rovnováhu pokožky.

Nová řada Fa NutriSkin přináší extra silnou ochranu proti pocení a pocit suchého podpaží, a to až na 48 hodin. Nezanechává na oblečení bílé stopy, a zároveň pečuje o pokožku.

Navíc je tu extra svěží vůně, která zajistí nejen silnou ochranu před pocením a péči, kterou potřebujete, ale zároveň vám dodá jedinečný svěží pocit. Nová řada přichází ve třech různých osvěžujících vůních. Vybírat můžete produkty ve formě deosprejů, roll-onů a deosticků.

Sprchové gely a mýdla Fa NutriSkin

FaSvoji pokožku chceme hýčkat a vyživovat také během sprchování nebo koupání ve vaně plné pěny. Hledáte vysoce kvalitní a šetrná mýdla, sprchové gely a pěny do koupele? Pak sáhněte po novinkách z nové unikátní řady Fa NutriSkin. Jde o první řadu mýdel s jedinečnou kombinací sedmi pečujících a vyživujících látek, které pokožce poskytují dokonalou péči. Součástí receptury jsou mimo jiné také vitaminy a proteiny známé svými ochrannými účinky. Krémově jemné složení a přírodní svěží vůně mýdel Fa NutriSkin hýčkají tělo i smysly. A výsledkem je neodolatelně hebká pleť.

Vitamin B5 obnovuje přirozenou vlhkost pleti a posiluje její obranyschopnost, zejména jedná-li se o pokožku citlivou. Další přísady pokožku zklidňují a udržují buněčné membrány zdravé a pružné. Díky těmto účinkům si pokožka udržuje mladistvý vzhled.

Nová řada Fa NutriSkin je k dostání ve třech různých osvěžujících vůních se třemi odlišnými vlastnostmi: Plody acai pokožce zajišťují hydrataci, bílá broskev o ni intenzivně pečuje a zelený čaj se zpevňujícími účinky jí poskytne lifting. Vybírat můžete produkty ve formě tekutého a tuhého mýdla, pěny do koupele nebo sprchového gelu.

ABSOLUTNÍ NOVINKA - Tělová mléka Fa NutriSkin

Při výběru dokonalého tělového mléka je pro nás důležitá zejména intenzivní hydratační péče. V tomto ohledu nemusíte váhat a můžete se spolehnout na novou řadu tělových mlék Fa NutriSkin. Obsahují jedinečnou kombinaci sedmi vyživujících látek a poskytují pokožce dokonalou péči a hydrataci až na 48 hodin. Inovativní receptura přípravků Fa NutriSkin s krémově lehkým a svěžím složením se rychle vstřebává, aniž by na pokožce zanechávala nepříjemnou mastnou vrstvu. Vaše pleť bude proto na dotek neodolatelně hebká.

Receptura je velice šetrná, jelikož neobsahuje silikony, minerální oleje ani parafín. Tělová mléka Fa NutriSkin byla dermatologicky testována a schválena i pro citlivou pokožku. K sedmi speciálním přísadám patří také glycerin, přírodní hydratační látka, která v pokožce vytváří přirozenou zásobárnu vlhkosti, a D-Panthenol, jenž zvyšuje hydratační kapacitu pleti.

Produktová řada tělových mlék Fa NutriSkin je k dispozici ve třech lehkých a svěžích vůních pro různé typy pokožky:

  • Tělové mléko Fa NutriSkin s mlékem z aloe vera a plody acai - poskytuje normální pokožce 48hodinovou hydratační péči. Mléko z aloe vera má hloubkové vyživující a hydratační účinky a neobvyklá, inspirující vůně plodů acai zahalí vaše tělo a promluví k vašim smyslům.
  • Tělové mléko Fa NutriSkin s bambuckým máslem a bílou broskví - poskytuje 48hodinovou péči pro suchou pleť. Vyživující bambucké máslo pleť zklidňuje a pomáhá obnovovat její přirozenou vlhkost. Lehká, svěží vůně bílé broskve vás povzbudí. Toto tělové mléko nabízí intenzivní péči, která vydrží po celý den.
  • Tělové mléko Fa Nutriskin s kofeinem a zeleným čajem - poskytuje 48hodinovou hydratační péči a zpevňuje pleť, takže se hodí pro všechny typy pokožky. Kofein má vyživující a zklidňující účinky na vaši pleť. Zelený čaj nabízí lehkou a svěží orientální vůni, která osvěží všechny vaše smysly. Tělové mléko poskytuje intenzivní péči, která vydrží po celý den.

FaNová řada tělových mlék Fa NutriSkin a tuhá mýdla se na pultech obchodů objeví v květnu 2011. Deodoranty, sprchové gely, pěny do koupele a tekutá mýdla jsou na trhu k dispozici již od března 2011.
Každá žena chce vypadat skvěle a stejně tak se i cítit. Nyní se můžete začít rozmazlovat díky produktům nové řady Fa NutriSkin.

Portfolio nové řady Fa NutriSkin:

Deospreje Fa NutriSkin
 Fa NutriSkin Maximum Protect, 150 ml
 Fa NutriSkin Natural Fresh, 150 ml
 Fa NutriSkin Invisible Control, 150 ml
Doporučená maloobchodní cena Deosprejů Fa Nutri Skin je 74,90 Kč.

Roll-ony Fa NutriSkin
 Fa NutriSkin Maximum Protect, 50 ml
 Fa NutriSkin Natural Fresh, 50 ml
 Fa NutriSkin Invisible Control, 50 ml
Doporučená maloobchodní cena Roll-onů Fa Nutri Skin je 69,90 Kč.

Deo Sticky Fa NutriSkin
 Fa NutriSkin Maximum Protect, 50 ml
 Fa NutriSkin Natural Fresh, 50 ml
 Fa NutriSkin Invisible Control, 50 ml
Doporučená maloobchodní cena Deo Sticků Fa Nutri Skin je 74,90 Kč.

Sprchové gely Fa NutriSkin
 Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 250 ml
 Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev, 250 ml
 Fa NutriSkin Natural Fresh/ Zelený čaj, 250 ml
Doporučená maloobchodní cena Sprchových gelů Fa Nutri Skin je 59,90 Kč.

Tekutá mýdla Fa Nutriskin
Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 300 ml
 Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev, 300 ml
 Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai - náhradní náplň 500 ml
 Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev - náhradní náplň 500 ml
Doporučená maloobchodní cena Tekutých mýdel Fa Nutri Skin je 54,90 Kč.

Pěna do koupele Fa NutriSkin
 Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 500 ml
Doporučená maloobchodní cena Pěny do koupele Fa Nutri Skin je 74,90 Kč.

Tuhá mýdla Fa NutriSkin
 Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 100 g
 Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev, 100 g
Doporučená maloobchodní cena Tuhých mýdel Fa Nutri Skin je 13,90 Kč.

Tělová mléka Fa NutriSkin
 Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 250 ml a 400 ml
 Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev, 250 ml a 400ml
 Fa NutriSkin Firming/Zelený čaj, 250 ml a 400 ml
Doporučená maloobchodní cena Tělových mlék Fa Nutri Skin s obsahem 250 ml je 89,90 Kč, s obsahem 400 ml 119,90 Kč.

Reklama