Rozmazlete svoje chuťové pohárky mandlovým, rýžovým nebo lískooříškovým nápojem. Nové Alpro nápoje nejsou určeny pouze vyznavačům zdravého životního stylu, ale i všem, kteří by rádi zpestřili svůj jídelníček a doplnili ho o lahodnou pochoutku. Neobsahují laktózu, mléčné bílkoviny ani lepek.

Všechny nápoje jsou obohaceny o vápník a vitamíny, mají nízký podíl nasycených tuků a neobsahují umělá dochucovadla, barviva ani sladidla. Představují významnou složku různorodé a vyvážené stravy, která je pro nás všechny velmi důležitá.

Mandlový nápoj: Jedinečná lehká chuť mandlí

AlproMandlový nápoj Alpro se vyrábí z plodů nejlepších středomořských mandloní. Ocení ho lidé, kteří si udržují štíhlou linii, protože ze všech rostlinných nápojů Alpro obsahuje nejnižší počet kalorií na porci (48 kcal v jedné sklenici nápoje - 200 ml). Je obohacen o vitamín E, který je důležitým antioxidantem. Litrové balení mandlového nápoje Alpro je k dostání v sítích prodejen Tesco, Interspar a Makro. 250 ml variantu nápoje pořídíte v DM drogeriích.

Rýžový nápoj: Sladký, jemný a krémový

AlproRýžový nápoj Alpro je stoprocentně přírodní nemléčný nápoj, který se vyrábí z nejkvalitnější hnědé rýže. Nápoj je sladký, krémový a jemný. Oblíbí si ho všichni, kterým chutná mléčná rýže. Obsahuje vitamín D, který podporuje správnou funkci imunitního systému. Litrové balení je k dostání v sítích prodejen Tesco, Interspar a Makro.

Lískooříškový nápoj: Vydatná a chutná svačinka

AlproPro milovníky oříšků je připraven lískooříškový nápoj se sytou chutí a jemnou, krémovou konzistencí. Vyrábí se z nejkvalitnějších neporušených ořechů. Je skvělým řešením pro vydatnou svačinku. Alpro lískooříškový nápoj nejen skvěle uhasí žízeň, ale také uspokojí touhu po něčem dobrém. Navíc je v něm obsažen vitamín B12, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.  250 ml balení lze koupit v DM drogeriích.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na stránky www.alpro.com/cz nebo navštivte facebookovou stránku www.facebook.com/alpro

Reklama