Všichni si můžeme dopřát svou malou chvilku „luxusu“ každý den. Spousta z nás možná touží po originálních a kvalitních věcech, ne všechny však můžeme mít. Přesto každý den máme možnost zažít něco tak výjimečného díky zmrzlině Magnum.

Ta v každém svém kousku skrývá jen to nejlepší a nejkvalitnější. Je určena pro milovníky opravdové čokolády, kvalitní zmrzliny, zkrátka pro všechny, kteří si chtějí dopřát něco skutečně lahodného, čokoládového a zároveň chladivého. Prožitek luxusu nemusíme tedy oddalovat do nedohledna, stačí sáhnout po té správné zmrzlině.
Magnum si právem zakládá na své jedinečnosti. Je jednou z nejznámějších zmrzlinových značek. Není se čemu divit. Skvělá chuť báječné zmrzliny zalité v čokoládě nám v paměti utkví nadlouho. Magnum je určeno pro dnešní moderní ženy i muže, kteří vědí, co chtějí. Chtějí to nejlepší, a proto si vybrali Magnum.

 
M mimořádná zmrzlina
A absolutní prožitek
G grandiózní chuť
N nejkvalitnější suroviny
U úžasná čokoláda
M moje potěšení

Prožitek všemi smysly
Dokonalost zmrzliny Magnum si můžeme vychutnat všemi smysly a oddat se tak opravdovému smyslovému zážitku.

Chuť aneb kvalita v každém soustu
Zmrzlina Magnum se vyznačuje dokonalou kombinací vysoce kvalitní zmrzliny a opravdové čokolády. Při výrobě této prémiové zmrzliny je pečlivě dbáno na to, aby bylo dosaženo dokonalé harmonie chuti díky originálnímu receptu s kvalitními surovinami. Vychutnejte si bílou, mléčnou či hořkou čokoládu spolu s vynikající zmrzlinou.

Sluch aneb vychutnejte si to křupnutí
Když svléknete zmrzlinu Magnum z obalu a chystáte se ji ochutnat, dobře se zaposlouchejte. Potěšení ze zmrzliny ještě umocní křupnutí opravdové čokolády. A stojí to za to. Křupající čokoláda neodmyslitelně patří právě ke zmrzlině Magnum.

Zrak aneb i oči mlsají
Zmrzlina Magnum usiluje o to, aby luxusní prožitek bylo možné vychutnat se vším všudy. Luxusní tak musí být i celkový dojem ze zmrzliny. Nejde jen o vynikající chuť, i když ta je velmi důležitá, ale jíme i očima, a tak je vše okolo zmrzliny Magnum kvalitní a luxusní. Zmrzlina Magnum se prezentuje novým logem, které je nyní elegantnější a naznačuje, že se za ním skrývá prémiová zmrzlina pro opravdové požitkáře. Magnum si zakládá na detailech, a tak inovací prošlo i dřívko, které je nyní z tmavšího dřeva. Potěšení z luxusu je možné vychutnat si nejen díky skvělé chuti zmrzliny, ale také sladěním všech detailů. Z vychutnání zmrzliny Magnum se tak stane malý obřad s kouzlem kvality a originality.

Čich aneb vůně čokolády
Ze zmrzliny Magnum na váš dýchne vůně vanilky a čokolády. Jindy jsou to mandle, kokos, karamel, oříšky, vždy však ty nejkvalitnější suroviny.

Hmat aneb ledové pohlazení
Vychutnejte si Magnum všemi smysly. Dotkněte se opravdové čokolády, ledové zmrzliny. A protože hmatové buňky máme mimo jiné například na jazyku, můžeme zmrzlinu vychutnat opravdu se vším všudy. Každé sousto můžeme nechat pomalu roztávat v ústech a umocnit tak ještě více celkový dojem.

Najdete ji lehce
Celá řada Magnum prošla přeměnou také proto, aby bylo možné ji lépe najít v mrazícím boxu. Došlo k barevnému sladění celé řady, kterou poznáte také podle pečeti kvality M. Vnitřní strana obalu je ze zlaté metalízy a najdete na ní logo.

Pečeť kvality
Písmeno M se stalo symbolem kvality, která čiší z každého sousta zmrzliny. Tuto pečeť najdeme nyní na všech obalech zmrzliny Magnum. Na první pohled je Magnum k poznání i bez obalu. Na hladkých čokoládách zmrzlin Magnum Classic a Magnum White je pečet kvality M vyražena.

Vše o zmrzlinách Magnum najdete na www.magnum-algida.cz

Reklama