bebeMáte ráda léto? Těšíte se, až se rozjede naplno a vy si ho budete užívat? Těšíte se, až vám na zahrádce začne dozrávat ovoce?

Skvělou letní chuť ovoce si můžete dopřát ještě dřív, než plody na zahrádkách dozrají. Přichází totiž nová letní limitovaná edice sušenek BeBe Dobré ráno. Tato limitovaná edice oblíbených sušenek, které se staly symbolem zdravé bebesnídaně, je v prodeji od 1. června 2010 a nabízí dvě originální příchutě. Lesní ovoce a švestkové s rozinkami.

Obě nové příchutě samozřejmě obsahují v rámci vyvážené snídaně dostatek energie na celé dopoledne, množství vitaminů a minerálů, neméně vlákniny a celozrnných cereálií.

Skočte si do nejbližšího obchodu a nepropásněte šanci ochutnat své oblíbené snídane v netradičních příchutích.

Tip na zdravou snídani

bebeSušenky BeBe Dobré ráno, kelímek bílého jogurtu, jablko, ovocný čaj. Díky tomuto složení snídaně získáte potřebné množství energie a k tomu vyvážený příjem bílkovin, tuků i sacharidů. Výhodou je vyšší příjem vlákniny z celozrnných sušenek a ovoce. Důležité je nezapomínat na bílkoviny (jogurt, mléko, pro zpestření tvaroh), které spolu s vlákninou velmi dobře zasytí.

Více na http://www.hnutizadobrousnidani.cz/

Reklama