Speciální sada Braun FaceSpa Pro určená k péči o obličej kombinuje několik funkcí a pomáhá nejen s odstraněním nežádoucích chloupků a s čistěním pleti, ale také s celkovou regenerací pokožky.

Kovová tonizační hlava MicroVibration Braun FaceSpa Pro vytváří speciální mikro-vibrace, čímž zajišťuje lepší absorpci krémů a sér do pokožky pro ještě jemnější a vláčnější pleť. Zatímco jemný dotek kovu dodá příjemný pocit ochlazení, speciálně navržený ergonomický design hlavy se snadno přizpůsobí konturám obličeje a poskytuje snadnou aplikaci pečující kosmetiky. Oproti nanášení krémů prsty, které může pokožku zbytečně vysušovat, iritovat a způsobovat vrásky, je jejich nanášení pomocí kovové hlavy efektivnější a zároveň mnohem příjemnější. Navíc díky této hlavici se krémy vstřebají rovnoměrně a předcházíte tak zbytečnému plýtvání vašeho oblíbeného přípravku.

„Pravidelná péče a očista kožního povrchu se stala nepostradatelnou součástí našich životů. Po umytí a očištění kůže je vhodná aplikace zvláčňujících a hydratujících prostředků. Hydratační krémy zvyšují obsah vody v pokožce, přičemž před jejich aplikací je vhodné kůži zvlhčit vodou. S touto pečující fází nám mohou pomoci i přístroje s mikrovibracemi, které zlepšují absorpci krémů a sér, pleť je po ošetření mnohem jemnější,“ komentuje MUDr. Lucie Jarešová z ambulance všeobecné a estetické dermatologie LDermaMedEst.

Systém jednoduše vyměnitelných nástavců Braun FaceSpa Pro odstraní chloupky na obličeji a zároveň hloubkově vyčistí pleť. Epilační hlava dokáže odstranit až čtyřikrát kratší chloupky než vosk, a i ty nejjemnější zachytí s absolutní přesností. Čisticí kartáčky jemně, ale důkladně vyčistí póry, a to až šestkrát lépe, než je tomu při ručním čištění.

Součástí Braun FaceSpa Pro je také inteligentní časovač, díky kterému budete vědět, kdy je čas změnit oblast ošetření. Jemné zapulsování totiž každých dvacet sekund napoví, že je potřeba přesunout se v rámci vašeho obličeje zase o kousek dál.

Do Vánoc ještě zbývá pár dní, tak si o něj třeba ještě zkuste napsat Ježíškovi!
 

Reklama