kid

Mateřství a vůbec rodičovství je jedním z nejkrásnějších období života. Sledovat vývoj dítěte, znovu objevovat svět očima našich nejmenších, sdílet radost z maličkostí, ze kterých jsme se my sami již radovat zapomněli. Je to však také čas nedostatku spánku, a velké „šichty“, kterou si málokdo před vstupem do rodičovství umí představit. Snad právě proto, je nesmírně důležité, dopřávat si čas jen pro sebe, či pro partnera. Pravidelná lekce jógy, divadlo, večeře či prostě jen rande s partnerem. Pokud patříte mezi rodiče, kde babičky z nějakého důvodu nefungují, využijte aplikaci Babysitting.today, se kterou snadno najdete slečnu/paní na hlídání ve svém okolí. Aplikace se o vše postará – vy prostě jen zadáte nabídku na hlídání, vyberete si svoji „hlídačku“ a následně po hlídání přes aplikaci zaplatíte. Snadné, jasné, přehledné a bezpečné. Aktuálně jsou navíc děti hlídané přes tuto aplikaci automaticky „chráněny“ úrazovým pojištěním České pojišťovny. Aplikace je ke stažení zdarma a věřte, čas jen pro vás je zcela k nezaplacení. Více na www.babysitting.today.

Všechny maminky se shodnou, že kdo vymyslel název „mateřská dovolená“ s dětmi nejspíš vůbec nepřišel do styku. Ač je čas strávený s dětmi nádherný, je zároveň také náročný a neustálá bdělost nad batoletem kaskadérem bývá často únavná. Navíc pro partnerský vztah je nutné nevzdávat se svého vlastního života, který pochopitelně příchod potomka dost naruší.

baby

S aplikací Babysitting.today je možné pořídit si slečnu/paní na hlídání i v případech neplánovaných povinností, nebo v situaci, kdy vám vaše vlastní hlídání selhalo. Manipulace s aplikací je velmi snadná, intuitivní, sama vás ke všem potřebným krokům rychle navede. Stačí zadat nabídku, na kterou reagují předem ověřené hlídačky z vašeho okolí. Vy si pak jen vyberete, domluvíte schůzku a můžete jít. Předem se neplatí nic, rodiče platí až po úspěšném hlídání. Provize za hlídání je pro rodiče pouhých 20 Kč a hlídačka odvede ze své částky 15 %. Platí se přes aplikaci a jen za již proběhlé hlídání.

baby

„Velmi rádi bychom umožnili i rodičům, kteří nemají luxus v podobě „hlídacích“ babiček, aby měli i svůj vlastní čas, čas jen pro sebe, či partnery,“ vysvětluje David Bartoš ze společnosti Red.Systems, která projekt zaštiťuje a dodává: „U nás stále trochu přetrvává mylný názor, že pokud nám někdo hlídá dítě, selháváme, nejsme schopní se o své dítě sami postarat. Nicméně rozhodně tomu tak není. Naopak rodič, který má i svůj vlastní život, nezanevřel na své koníčky, přátele, partnera, se pak svému dítěti věnuje ještě více a tráví společný čas kvalitněji. Necítí se uvězněn jen mateřskými/rodičovskými povinnostmi.“

baby

Aplikace úspěšně funguje v Čechách a na Slovensku, od července je spuštěná také v Německu.

Více informací na www.babysitting.today nebo na Facebooku.

Aplikace je vhodná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS a je zdarma ke stažení v Obchodě Play a AppStore. Instruktážní videa s veškerými potřebnými informacemi jsou k vidění

.

 

Reklama