Nespokojte se s průměrem, dopřejte si první třídu! To neplatí jen pro cestování, ale také pro vaše chuťové buňky.

BAHLSEN FIRST CLASS MILKUž jste někdy ochutnali něco skutečně prvotřídního, co rozehraje koncert na vašem mlsném jazýčku a doslova pohladí citlivé chuťové pohárky? Něco, co v sobě snoubí hřejivou chuť pravé čokolády, hříšnou nugátovou náplň z lískových oříšků a lahodnou oplatku? Bahlsen už 120 let zdokonaluje své receptury, aby nám tento nezapomenutelný zážitek dopřál. Výsledkem jejich cukrářského umu jsou prémiové sušenky BAHLSEN FIRST CLASS MILK, které obsahují 35 % bohaté lískooříškové nugátové náplně usazené na oplatce, která je pečena podle tradičních receptur, a to vše je elegantně ukryté pod tenkou tabulkou mléčné čokolády. Na tuto hříšnou kombinaci chutí jen tak nezapomenete a už nikdy se jí nebudete chtít vzdát. Poddejte se vášnivě přitažlivé oplatce s lískooříškovým krémem a čokoládou a zahřešte si skutečně na úrovni.

BAHLSEN FIRST CLASS MILKBAHLSEN FIRST CLASS MILK obsahuje 35 % bohaté lískooříškové nugátové náplně, pro kterou BAHLSEN využívá pouze levantský lískový ořech. Náplň díky tomu získává velmi intenzivní aroma. Jemné oplatky s lahodnou náplní jsou přikryté tabulkou delikátní mléčné čokolády.
Doporučená MOC: 125 g za 49,90 Kč

Rodinná firma Bahlsen si už přes 120 let střeží své receptury, používá ty nejkvalitnější ingredience bez umělých barviv a emulgátorů.