Letní úklid nebyl nikdy tak snový. Díky novým letním variantám přípravků na mytí oken Clin a tekutých wc bloků Bref Duo-Aktiv se můžete přenést do vzdálených exotických míst a nechat se unášet krásnou vůní dálek.

ClinLetos se vaše okna rozjasní a domácnost provoní vůní Středozemí či Karibiku. Růžová letní varianta Clin Mediterranean Dreams vám přinese nejen zářivou čistotu skleněných povrchů, ale během chvilky vykouzlí i atmosféru voňavého Středozemí. Díky nové limitované variantě Clin Caribean Sunshine se můžete naopak těšit z exotické vůně dálek. Řekněte špíně sbohem a užijte si oslnivý výhled beze šmouh. Pustíte-li se do mytí oken nebo jiných skleněných povrchů s novým letním Clinem, výsledky budou perfektní i s minimem úsilí. Žádné mytí, oplachování a zdlouhavé leštění. Průzračně čistá okna budete mít v jednom kroku a během chvilky. Pomůže vám i nový ergonomický tvar lahve, který kopíruje tvar lidské ruky. K dostání v letních měsících v maloobchodní síti za doporučenou cenu 49,90 Kč (500ml).

BrefI letní varianty tekutých wc bloků Bref Duo-Aktiv se inspirovaly barvami a vůněmi léta. Varianta Bref Duo-Aktiv Caribbean Sensations představuje radost z léta a slunce. Oslní vás kombinací svěžích vůní Fresh Flower, Lemon a Pine v originálním balení se závěsným košíčkem a dvěma nebo třemi náhradními náplněmi.

Pokud si raději přejete osvěžení a energii, Bref Duo-Aktiv Amazonia Freshness je správná volba. Přinese čistotu bez kompromisů, zatímco mimořádnou svěžest zajistí vůně Pine, Lotus & Lavender a Lime & Mint v originálním balení se závěsným košíčkem a dvěma nebo třemi náhradními náplněmi.

Bref Duo-Aktiv Caribbean Sensations a Bref Duo-Aktiv Amazonia Freshness jsou k dostání za doporučenou cenu 89,90 Kč (originál + 2 náhradní náplně), a nebo 99,90 Kč (originál + 3 náhradní náplně).

Reklama