Stále větší oblibě se těší erotické masáže pro ženy. Tuto službu dnes nabízí většina masážních salonů, které jsou zaměřeny na exotické, relaxační a léčebné masáže. Pánové si oblíbili masáž thajskou a ženy nyní poznávají kouzlo tantrických masáží.

Erotická tantrická masáž vám poskytne netradiční odpočinek od všedních starostí, který ve vás rozproudí vaši sexuální energii. Erotická masáž je speciální druh masáže, který podporuje zvýšení sexuální potence, příznivě působí na citlivost a pohlavní funkce. Je vhodná pro každou ženu, bez ohledu na věk nebo rodinný stav.

 

Nezáleží na tom, do jakého masážního salonu zavítáte. Vaše návštěva se bude odehrávat podle podobného scénáře, diskrétně a v přátelské atmosféře. Při šálku čaje nebo sklenici džusu vám masér či masérka, která vás bude mít na starosti, podrobně popíše krok po kroku, jak bude masáž probíhat a jaké můžete očekávat prožitky během masáže i po ní. Důraz je také kladen na možnost vaši návštěvu kdykoliv přerušit a odejít. Při první absolvované masáži totiž můžete mít smíšené pocity.

 

Samotná masáž pak probíhá v uzavřené místnosti. V některých salonech si můžete vybrat, zda vám masáž provede žena nebo muž. Během masáže budete svlečená a váš masér bude na sobě mít trenýrky, masérka tanga. Po celém těle vám bude roztírat kvalitní vonný olej a nacvičenými jemnými doteky ve vás začne probouzet sexuální energii, která nebude soustředěna jen ve vašim intimních partiích, ale rozproudí se postupně do celého těla.

Ucítíte, jak se celé tělo stává citlivějším vůči orgasmickým prožitkům. Na konci procedury vás masér nechá ještě chvíli odpočívat, aby mohly doznít účinky masáže. Doba trvání tantrické masáže je většinou 90-120 minut. Cena masáží je různorodá, nejčastěji se pohybuje kolem 2000 korun.

 

Podle lektora tantry Petra Šindeláře mají zájem o tatrickou masáž i muži. „Kolegyně má v současnosti práce víc, častěji k nám chodí muži. Ženy mají větší problémy s ostychem. Je to přece jen choulostivá záležitost. Čas na zájemce proto většinou mám i v den, kdy zavolá, ale nejlepší je objednat se několik dní předem. Nejlepší je provádět masáž páru. Oba jsou uvolněnější a je to pro ně příjemnější,“ vysvětlil Šindelář.

 

Naučte se to také. Ještě více než samotná masáž jsou žádané kurzy tantrických masáží. Pro partnery je totiž milejší, když si erotikou nabité doteky provádí sami mezi sebou, než aby se svěřili do rukou cizímu člověku. Můžou si ji pak dopřávat kdykoliv. „Ale také se stává, že zájemce absolvuje kurz a pak k nám ještě na masáž přijde, protože už se spolu víc známe,“ dodal Šindelář.

 

Tantrická masáž vychází ze starodávných tantrických a taoistických technik. Dochází v ní k postupnému probuzení celého těla, odplavení napětí a stresu a uvolnění se do celotělního vzrušení. Díky tantře jste později schopna prožívat své vrcholné okamžiky celým svým tělem.

 

Více informací a kontakt na lektory tantry naleznete například na www.institut.tantra.cz

 

Máte ráda masáže? Chtěla byste vyzkoušet tantrickou masáž nebo se zapsat do kurzu?

Reklama