aneb "Konec omačkaných banánů v Čechách, Moravu a Slezsko nevyjímaje"

 

Originální nafukovací pouzdro Chiquita ochrání váš banán a přírodní energii v něm obsaženou kdekoliv na cestách, výletech či ve školních aktovkách. Banán je ideální svačinkou, kterou si můžete dopřávat kdykoliv a kdekoliv. Díky nafukovacímu obalu se nemusíte obávat, že by se v tašce, kabelce či baťohu mechanicky poškodil, změnil tvar či konzistenci. Nafukovací pouzdro Chiquita vaše oblíbené tropické ovoce spolehlivě ochrání, aby banány nejen chutnaly, ale i pěkně vypadaly.

Budete o víkendu sportovat? Nezapomeňte si s sebou přibalit banán. Obsahuje hořčík, který lidské tělo ztrácí zejména při sportovních aktivitách. Jeho nedostatek způsobuje svalové křeče.

Banán jako svačina do práce nebo pro děti do školy? Toto ovoce je výborným pomocníkem proti stresu. Pracovní a školní nápor po návratu z dovolené nám i našim dětem pomůže zvládnout hořčík, vitamin B6 a rostlinný pigment katecholamin, který zaručí, že zůstaneme klidní a imunní vůči podráždění a sporům.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Banány také zpomalují stárnutí. Obsahují vitaminy A, C a E, které udržují buňky v těle mladé. Jsou zdrojem všech minerálů, stopových prvků a enzymů, které brzdí proces stárnutí. Ne náhodou je banán také nazýván "tajnou zbraní modelek".

Originální nafukovací pouzdro na banán bude možné získat jako přibalený dárek k banánům Chiquita v Intersparech (8.-10. 9.), Delvitách (16.-18. 9.), a později i v Globusech (termín zatím nestanoven). V rámci akce "Konec omačkaných banánů v Čechách" i jako výhru v soutěži na www.chiquita.cz od 14. 9. po dobu cca 7 týdnů nebo jako vklad v říjnovém čísle časopisu Apetit, pokud jste předplatitel, nebo pokud časopis koupíte na Moravě, ve Středočeském či Jihočeském kraji.

Reklama