Se systémovou žehličkou PerfectCare Silence od společnosti Philips pro vás žehlení přestane být noční můrou. Nyní si ho můžete zpříjemnit i sledováním televize nebo posluchem hudby, aniž byste byli rušeni hlukem. Napařovací žehlička Philips PerfectCare Silence GC9550 je totiž první systémovou žehličkou, která kombinuje výkonné žehlení s tichým provozem.

OptimalTemp – nyní již žádné nastavování

philipsŽehličky řady Philips PerfectCare se chlubí revoluční technologii OptimalTemp, která zajišťuje jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Díky tomu je možné plynule klouzat z jednoho oděvu na druhý, a není tedy nutné oděvy třídit, nastavovat teplotu žehličky ani čekat na to, až se žehlička zahřeje nebo naopak vychladne. Nemusíte se obávat ani o citlivé látky jako bavlna, kašmír, satén, elastin či hedvábí, které doposud téměř nebylo možné žehlit v domácích podmínkách kvůli častému spálení jejich vláken. OptimalTemp je technologie testovaná a schválená nezávislými odbornými textilními institucemi.

Tichý provoz kombinovaný s vysokým výkonem

philipsŽehlička PerfectCare Silence nabízí dokonalou rovnováhu mezi vysokým výkonem a nízkou hlučností. Technologie Silent steam díky tlumícímu parnímu filtru a platformě potlačující hluk umožnila vyvinout první tichou a výkonnou systémovou žehličku. Pára pod tlakem až 6,5 barů proniká hluboko do látky a urychluje a zjednodušuje žehlení náročnějších materiálů. Odnímatelná vodní nádržka s objemem až 1,5 litrů umožňuje snadné žehlení bez nutnosti častého doplňování vody. Žehličku lze snadno zajistit k podstavci a pohodlně ji tak přenášet. Navíc funkce automatického bezpečnostního vypnutí šetří energii tím, že přístroj vypne, pokud jej nebudete 10 minut používat.

Novou systémovou žehličku Philips PerfectCare Silence GC9550  lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Její orientační maloobchodní cena je 9 299 Kč.