S šaty to je jednoduché, stačí do nich skočit, popadnout kabelku a nazout sandálky a můžete vyrazit. V horkých měsících opravdu praktické. Ale protože je móda hravá a může být i pořádně zábavná, zkuste i ty nejjednodušší šaty vyladit o vhodný doplněk a vás outfit rázem dostane úplně nový šmrnc.
5b599d377193aobrazek.jpg

Léto jako ze žurnálu

Pokud jsou teploty doslova tropické a vy toho chcete mít na sobě opravdu minimum, zapomeňte na složité vrstvení a neprodyšné materiály. Ke štěstí a parádě vám postačí vzdušné a lehoučké šaty a nějaký parádní doplněk.

  • Výrazný šperk – Velký náhrdelník nebo visací barevné náušnice, to je skvělá volba! Výrazné tvary a masivní kousky se skvěle hodí k jednobarevným jednoduchým šatům. Střapaté náušnice z přírodních materiálů, které jsou hitem této sezony se sice nehodí do business prostředí, za to na festival a piknik v parku jsou jako stvořené!
  • Nákotníky – Ozdobte své holé kotníky! Klidně oba dva. O kotnících se obecně říká, že je to jedna z nejvíce sexy partií ženského těla. A tak mu dodejte pořádný šmrnc. Od moře si přivezte nákotníky z mušlí nebo kamínků, minimalistky mohou omotat okolo nožky klasický řetízek s přívěskem.
  • Pokrývka hlavy – Teď není řeč o pokrývce, která vás ochrání před úpalem, ale o stylovém doplňku, v němž uděláte velkou parádu. Klobouky jsou trendy po celý rok. Teď jen ten plsťový vyměňte za šik slamák. Ideálně v pánském stylu. Takový se hodí opravdu ke všemu. Přidejte velké sluneční brýle a budete hvězdou nejen všude, kam vkročíte!
    blobid0.jpg

Teploty tak akorát

Pokud se teploty trochu umoudří a venku nebude k zalknutí, můžete se těšit na stylingové hrátky a možnost třeba takového vrstvení nebo využití trochu „těžších“ materiálů.

  • Vrstva za vrstvou – Ne, nemusíte se hned balit jako cibule, bohatě postačí, když si dáte záležet na vhodných materiálech (nebýt v jednom od hlavy až po paty), různých délkách a klidně i střizích. Co takhle krátké šortky, volný top a dlouhé kimono? Stylový letní outfit je na světě!
  • Materiální radosti – V létě spíše volte vzdušné a lehké materiály. Skvělý je na například len, ve kterém vám nebude horko, umí totiž chladit. Určitě ani v létě nezapomínejte na denim. To je nadčasová klasika a džínová bunda se hodí opravdu ke všemu.
  • Kimono – Pokud se nebojíte vystoupit z davu, je pro vás kimono v létě jako stvořené. Čím barevnější, tím lepší. Navíc tak splníte i módní „vrstvové“ pravidlo. V kimonu lehce zakryjete ramena a užijete ho na parádu jak ve městě, klidně k džínům, tak i na pláži u vody.

5b599fec907efobrazek.jpg
Z podobného soudku:

Uložit

Uložit