Myslíte si, že by si zasloužily dostatečnou péči? My rozhodně ano. Proto chystáme krásné setkání, kde tuto problematiku probereme. Bude se konat 23. 5. 2019 od 16:30 v pražském hotelu Mozaic a zúčastní se ho vybrané čtenářky, naše redaktorky a spřátelené blogerky. Partnerem akce je značka Klorane, která je odborníkem na péči o vlasy a vlasovou pokožku již více než 50 let. Už se na akci velmi těšíme!

5cc2cdb74b6a4obrazek.pngChcete se akce zúčastnit? Pak nám vyplňte náš krátkým dotazník, který najdete na této stránce a těšte se, že vybereme zrovna vás. Nejen, že se dozvíte mnoho zajímavých informací spojených s péčí o vlasy, ale také si odnesete krásné dárky – produkty Klorane, které budete moci vyzkoušet.

Seznámíte se s novou řadou Klorane s mátou vodní určenou pro vlasy vystavené znečištěnému ovzduší. Na akci objevíte detoxikační šampon, ochranný balzám na vlasy a čisticí mlhu. Řada přípravků s mátou vodní je vhodná pro přírodní, melírované nebo barvené vlasy. Mátu vodní Klorane pěstuje na vlastních polích na jihozápadě Francie podle standardů organického zemědělství a čistý výtažek získává patentovanou metodou zelené chemie.

PŘIHLASTE SE NA AKCI ZDE!

K dostání v lékárnách. Více informací naleznete zde.
5cc2cd9f84e83obrazek.png

Přečtěte si také:

Reklama