Potřebujete dochutit omáčku nebo salát, ale čerstvé citrony po ruce nemáte? Bolí Vás v krku nebo jste nuceni ulehnout doma s chřipkou? Pak již obvykle nemáte energii na nákup citronů do čaje. Značka Limmi nabízí řešení a představuje svou 100% citronovou nebo limetkovou šťávu vymačkanou z čerstvých plodů. Citrony už vám doma nemusí nikdy chybět, vždy je můžete mít po ruce a navíc v praktickém balení.

limmiKaždá lahvička „Limmi citronové“ obsahuje šťávu z 1 kg čerstvě sklizených citronů, uzrálých na slunných plantážích jihoitalské Sicílie. Další varianta, Limmi limetková, pak šťávu z 1 kg karibských limetek. Kvalita a chuť šťávy Limmi se od čerstvě vymačkané nijak neliší, protože neobsahuje žádný přidaný cukr ani vodu, je to 100% šťáva z citrusů. Autentická chuť a aroma čerstvých plodů je navíc zvýrazněna esenciálními oleji z citronové a limetkové kůry, které jsou uloženy v dávkovací kapsli v uzávěru lahvičky. Na rozdíl od čerstvých plodů si pak Limmi uskladněné v lednici uchovává svoji kvalitu i několik měsíců po otevření. Na praktickém balení oceníme možnost kontroly obsahu lahvičky díky transparentnímu obalu a zobrazenou odměrku dávkování po lžících. Obal je vyroben z kvalitního PET materiálu, který chrání aroma a čerstvost šťávy a je důležitý pro zachování obsahu vitamínu C v citrusové šťávě.

V zimních měsících je pravidelné doplňování vitamínu C velmi důležité. Čaj s kapkou 100% citronové šťávy působí při viróze či běžném nachlazení povzbudivě. Obvykle však potřebujeme jen menší množství. Rozkrojený citron, často okorá a končí v koši, aniž by byl zcela využit. I v tomto případě je pak Limmi ideální řešení.

TIPY

  • Zahřejte se čajem s Limmi, a to nejen v zimních měsících
  • Využijte Limmi v kuchyni při dochucování masa a ryb, jako přísadu do omáček, marinád i salátových dresinků
  • Dopřejte si osvěžující citronádu nebo si vyberte z celé řady exotických koktejlů a long drinků jako například oblíbené mojito
Dopřejte si vitamin C s Limmi,
100% citronovou šťávou
Při prvních příznacích chřipky dokáže vitamín C, který je v Limmi obsažen ve stejné míře jako v čerstvých plodech citronu, skutečně pomoci. Horká voda však vitamín C ničí. Nelijte proto šťávu Limmi do právě uvařeného čaje. Počkejte, až nápoj mírně vychladne, poté přidejte 2 lžičky Limmi a dochuťte medem.
...Váš šálek zdraví je připraven.

Doporučená maloobchodní cena Limmi 200 ml je 39, 90 Kč. Limmi je k dostání například ve vybraných prodejnách hypermarketů Albert a v celé síti Billa, Globus a Makro.

Reklama