Otevírá se nová dimenze pro tvé rty. Vytvoř šokující a senzační 3D efekt s novým leskem Shock Gloss od RIMMEL London. Jen jeden dotek a tvé rty budou fantasticky lesklé, neodolatelně plné a sametově jemné.

 

Shock Gloss je určen dívkám, které odmítají zůstat nepovšimnuty. Intenzita lesku je ohromující. Pokaždé, když lesk aplikuješ, na tvých rtech ulpí bohatá vrstva a tvé rty budou působit nadpozemsky.

 

Rty pod tímto čarovným transparentním leskem jen zamlaskají. Shock Gloss je maximálně univerzální. Můžeš ho použít jen tak samostatně, a dát tak svým rtům vzrušující přirozený vzhled, nebo ho nanést na rtěnku a nechat tak maximálně vyniknout její odstín, a svým rtům tak dodat magický účinek.

 

Shock Gloss má exkluzivní plochý silikonový aplikátor, který tvým rtům zajistí šetrnou péči a preciznost profesionálního stylisty. Je úplně jiný než všechny aplikátory, které jsi dosud poznala. Jako jediný dá rtům správnou porci lesku pro optimální objem. Optické zvětšení rtů bude dokonale korunovat tvůj celkový vzhled. Když chceš dát svému úsměvu novou neodolatelnou dimenzi, prostě sáhni po Shock Gloss.

 

Je to skvělá zpráva pro dívky, které jsou celý den v jednom kole a nemůžou ztrácet čas. Nový aplikátor dovoluje přesnou a snadnou aplikaci, kterou máš pod kontrolou za jakýchkoli podmínek. Díky velkorysé vrstvě lesku, kterou s sebou přináší každý dotek aplikátoru, získají rty správný výraz v super-rychlém čase. Už nemusíš aplikovat vrstvu za vrstvou, abys dosáhla dokonalého výsledku.

 

Shock Gloss nepřináší tvým rtům jen neuvěřitelný 3D efekt a okouzlující lesk. Hydratační formule rty hýčká a změkčuje. Ty jsou pak hladké, jemné a poddajné. Díky kombinaci ženšenového extraktu, oleje z hroznových zrníček a výtažku z máslovníku se rty cítí hýčkané a komplex vitaminů A,C,E a extrakt ze zeleného čaje je zanechává dokonale vyživované. Ty si takovou péči zasloužíš!

 

Tak, jako je receptura Shock Gloss posledním výkřikem ve světě lesků, je zároveň i obal posledním výkřikem módy. Hladký povrch dovoluje, aby lesk vypadal chic ve značkové kabelce i na toaletním stolku. Průhledná tuba tě nechá zkontrolovat průzračnou čistotu a jedinečnost silikonového aplikátoru a funky růžový uzávěr s vyraženou RIMMEL korunkou mu dodává šťávu.

 

Nový lesk RIMMEL Shock Gloss vykouzlí vzrušující 3D efekt a oslňující lesk, zatímco tvoje rty zůstanou hříšně vlahé. Dopřej svým rtům dokonalou péči v podobě Shock Gloss. To je ten pravý London look.

 

 

RIMMEL Shock Gloss

129 Kč / 155 Sk

 

Více najdete na stránkách www.coty.cz

Reklama