Terénní velkovůz - parádní věcička k mačkání plechů a drcení náprav plechových skořápek, které si říkají „auta". O svém strachu z podobných mašin mi napsala čtenářka Enka1.


Tak ještě žádný příspěvek jo? Tak, Jakube, abys neplakal:

Už pominulo období, kdy jsem každých pět minut lítala na lodžii kontrolovat děti, jestli mi je ze dvora neodvádí nějaký úchyl.

Teď se vážně nejvíc bojím dopravních situací, jak jsem naznačila v „dobrém ránu". Zrovna včera se mi stalo na křižovatce klasického typu a za fungování semaforů. Jedu rovně, protijedoucí doleva mi dává přednost. Tuhle pohodu nám kazí terénní velkovůz vedle mě, který stál v pruhu odbočujícím doleva. Jenže se vydal rovně jako já a to zcela nekompromisně. Chybělo několik centimetrů a došlo přinejmenším na plechy.

Zajisté pochopíš, že fotit v této situaci bylo poněkud obtížné. Ale není-li situace dobře popsaná,můžu nakreslit a nákres vyfotit.

Enka1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Děs a strach v mém okolí!

Pište mi o strachu ve vašem okolí. Bydlíte u jaderné elektrárny? Nebo nedaleko opravdu rušné cesty? Blázince? Máte za souseda vyléčeného pedofila? Stala se ve vašem okolí třeba nějaká vražda? Máte poblíž nebezpečný les nebo park? Bojíte se hřbitova za domem? A z jakého důvodu se těchto míst, lidí a věcí bojíte? Posílejte mi na téma: Místa, lidé a věci, kterých se ve svém okolí bojím...

  • ... fotky s krátkým popisem.
  • ... příběhy.

Čekám je na našem redakčním e-mailu...

Nejlepší příspěvky odměním krásnými cenami!

vstupenky

Reklama