5a79949e67b9aobrazek.png

Tetesept koupelové sole jsou skvělým společníkem, který by neměl chybět v žádné koupelně. Harmonizují tělo i mysl a to i po velmi náročném dni. Názvy Porce smíchu a Porce lásky už mluví samy o sobě. Pokud se cítíte mizerně, vaše nálada stagnuje na bodu mrazu, jistě oceníte sáček s názvem Porce smíchu. Vůně citronu a zeleného čaje je velmi příjemná. Porce lásky je ideální, když si chcete užít příjemnou chvilku sama se sebou či drahou polovičkou. Zvláště s blížícím se Valentýnem se bude jistě hodit. Sympatická je i cena, která se pohybuje kolem 40 Kč.
Koupelové sole tetesept, www.kupkosmetiku.cz

5a7851d9df21eobrazek.png
Bio kokosový sprchový gel
ocení nejen milovnice přírodní kosmetiky. Jestli milujete kokos, především jeho sladkou vůni, pak tento produkt vás naprosto uspokojí. Vůně je intenzivní.  Mimo to obsahuje i olej z hořkého pomeranče. Ten má nejen dezinfekční účinky, ale také povzbuzuje prokrvení pokožky. Tento výrobek si zaslouží vaší pozornost, mně se tedy pod kůži dostal.
Sprchový gel kokosový, Urtekram, www.biooo.cz, 150 Kč
5a785205547d2obrazek.png

O zlaté masce NUANCE jste možná již slyšela, ale neměla jste možnost ji vyzkoušet. Je to velká škoda, protože je to geniální záležitost. Věřte mi. Obsahuje jantar, díky němuž má nejen luxusní barvu, ale i blahodárné účinky. Navíc jantar působí i jako silný antioxidant. Ve složení ale najdete i jiné složky jako je například červená vinná réva, kaštan, chrpa, heřmánek. Po aplikaci se můžete těšit na sametově hebkou, pevnou a prozářenou pokožku. Zlatá maska je vhodná i pro redukci vrásek.
Magical Supreme Zlatá maska, NUANCE, www.drmax.cz, 799 Kč
5a78525eb2326obrazek.png

Honí se vám před usnutím v hlavě spoustu myšlenek a vy nemůžete upadnout do sladkého snění? Pak je pro vás Zklidňující aromatický sprej na polštář jako dělaný. Jemná vůně heřmánku společně s levandulí naplno rozjetou mysl utiší a relaxuje, vy si tak budete užívat příjemných chvilek. Není to lepší než prášky na spaní? Rozhodně ano.
Zklidňující aromatický sprej na polštář s heřmánkem a levandulí, Avon, 70 Kč
5a78527e39b50obrazek.png

Rozjasňovače jsou nedílnou součástí každodenního líčení. Třpytivý produkt by neměl chybět ani vám. Třpytivý fluid na tělo a obličej od značky Catrice je ideální i pro ty, které nemají techniky make-upu tak úplně v malíčku. Je decentní, ale působivý. Malé množství vklepejte na partie, na které chcete upoutat pozornost. Ideálně na zadní stranu lícních kosti, rozetřít směrem ke spánkům, nad horní ret, do tzv. srdíčka a na špičku případně hřbet nosu. Efektivně ale působí i jako stíny či lesk na rty. Můžete jej nanést i na dekolt. Díky aplikátoru se snadno nanáší.
Catrice Dazzle Bomb Třpytivý fluid na obličej a tělo, Catrice, www.kupkosmetiku.cz, 179 Kč
5a7852ad08b56obrazek.png

SADZA SOAP je čistě přírodní kosmetika, která je velmi stylová a v níž nenajdete žádné chemické konzervanty. Mýdlo vypadá jako kus uhlí a není to náhoda. Nemusíte se však bát, že se zašpiníte, naopak. Aktivní uhlí projasňuje pleť a je jedním z nejsilnějších přírodních detoxikantů. Pohlcuje bakterie, viry a jejich toxiny, karcinogeny, toxické plyny či alergeny. Navíc působí jako jemný peeling. Absorbuje odumřelé kožní buňky a nečistoty a čistí pleť opravdu do hloubky. Pleť je tak nejen perfektně vyčištěná, ale také hebká. Šampón také obsahuje aktivního uhlí a k tomu Aloe vera Je ideální pro ty, kterým se vlasy rychle mastí nebo mají lupy. Po umytí jsou vlasy nádherně lesklé a plné síly.  Pro mě výrobky SADZA SOAP byly úžasnou novinkou, která mě hodně baví. Nejen, že je to kvalitní kosmetika, ale vypadá v koupelně vskutku nápaditě. Za mě mají jedničku s hvězdičkou.
Tuhé mýdlo s aktivním uhlím, Vlasový šampón s aktivním uhlím, www.sadzasoap.cz, 249 Kč/299 Kč
5a7852ec56d5fobrazek.png

Reklama