Máme pro vás zajímavý tip. Jestliže chcete podpořit zdraví vašich vlasů, využijte výživu ve formě kapslí. Revalid Hair Complex s novou recepturou je složen z vitamínů B1, B5, B6, D3, minerálů, jako je zinek, měď nebo železo a bylinných extraktů. Obsahuje také biotin, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Aktivní složky ve vlasovém komplexu Revalid stimulují tvorbu keratinu - vláknitého proteinu, který je klíčovým biologickým stavebním kamenem našich vlasů. Je to velmi důležité pro podporu růstu vlasů a obnovu jejich pružnosti. Díky přísunu těchto látek jsou vlasy zevnitř zásobovány základními živinami. Revalid Hair Complex byl vyvinut ve Švýcarsku.5ffefe6378326obrazek.png

Právě probíhá testování

Třicet našich čtenářek právě Revalid Hair Complex s novou recepturou testuje. Od redakce získaly testerky dvouměsíční kúru pro zlepšení kvality vlasů. Rádi vás seznámíme s výsledkem testu, shrnutí připravíme do příštích článků. Do testování se zapojila i naše redakce, protože krásné a zdravé vlasy – to chce mít každá z nás.

Proč je keratin tak důležitý?

Keratin je protein, který tvoří až 90 % vlasu, a proto je pro růst vlasů tak důležitý. Díky tomuto proteinu s vláknitou strukturou vlasy odolávají vysokým i nízkým teplotám, keratin je také ochraňuje před slunečním zářením. Součástí ketarinu jsou důležité aminokyseliny, z nichž nejdůležitější jsou cystein a methionin. Tyto dvě látky jsou proto naprosto podstatné pro zdraví vlasů.

Složení Revalid Hair Complex s novou recepturou
6000152d962acobrazek.png
Revalid® Hair Complex je nejmodernější kombinace aktivních složek pro péči o vlasy a nehty. Obsahuje aminokyseliny DL-methionin a L-cystin, které jsou klíčové při tvorbě keratinu, základní stavební látky vlasů a nehtů. Výtažky z prosa, pšeničných klíčků a kvasnic jsou bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Obsažený zinek a biotin přispívají k normálnímu stavu vlasů. Více informací naleznete v balení Revalid Hair Complex.

Souhrnný přístup k problémům s vlasy je založen na kombinaci Revalid Hair Complex (doplněk stravy) s kosmetickými přípravky pro péči o vlasy. Pro optimální výsledky můžete zkombinovat kapsle Revalid Hair Complex se stimulačním šamponem Revalid (Revalid Stimulating Shampoo) a sérem Revalid (Revalid Regrowth Serum).

Těšíme se na recenze testerek.

Více na Revalid.cz
5ffefe4b8c329obrazek.png

Reklama