Těším se na zahradu, až krásně rozkvete. Založila jsem nové záhony a dělám si osazovací plán. K tomu, aby všechno kvetlo a bylo tak pěkné, jak si představuji ale potřebuji také nové věci k zavlažování. Inspiroval mě náš článek o novinkách Fiskars, které nabízí v letošní zahrádkářské sezóně novinky ze světa zavlažování.
bubes1.jpg
Nová řada výrobků pro zavlažování od Fiskars, která vás bude bavit

Mám od této značky nářadí jako jsou rýče a hrábě a také motyčky, lopatky a zastřihovače keřů. Protože se mi moc líbil zavlažovací buben, zastavila jsem se v zahradnickém centru u regálů s výrobky Fiskars k zavlažování. Moje volba byla jasná. Zavlažovací buben s kolečky s hadicí 21,5, (má označení velikosti M). K tomu jsem vybrala také koncovky, přípojku a zavlažovací tyč, díky které dosáhnu na rostliny, rostoucí na vyvýšeném místě. Je skvělé, že zapojení zavlažovacího bubnu je jednoduché – připojím na zahradní kohoutek, nasadím trysku na hadici a můžu začít zalévat. Velmi dobře se sním manipuluje.
6087de3855e8dbubes2.jpg
Má kolečka, takže si ho pohodlně táhnete sebou, kam potřebujete. Je velmi stabilní, takže se nepřevrátí.

Hadice je dlouhá 21,5, což mi vyhovuje. Když je buben položený v horizontální poloze na trávníku a otáčí se o 360°. Hadice odvíjená z bubnu vás následuje, kamkoli jdete. Pro mě perfektní řešení. Nerada se tahám s těžkou dlouhou hadicí, která se mi občas „skřípne“ a voda přestane proudit. To se nestane s tímhle promyšleným a lehce ovladatelným zavlažovacím bubnem. Navíc má v sobě má integrovanou schránku s příslušenstvím pro zavlažování (zavlažovací tryska, spojka na vodovodní kohoutek), takže když hadici smotáte, snadno ho uklidíte.
bubes3.jpg
Je designově moc pěkný, v černo oranžové barvě, takže ho nemusíte někde skrývat, protože by svým vzhledem hyzdil nějaké místo.

Dobrou zprávou je, že produkty a doplňky k zavlažování od Fiskars jsou kompatibilní s produkty pro zavlažování jiných výrobců.
bub2.jpg
Buben s hadicí a ostatním příslušenstvím už mám doma, musela jsem ho hned vyzkoušet. Sice ještě není nutné moc zalévat, ale mám ho připravený a je v pohotovosti.

Foto: Klára Křížová6087df9ab7b3dobrazek.pngZAVLAŽOVACÍ BUBNY

„Vlajkovou lodí“ řady ZAVLAŽOVÁNÍ jsou zavlažovací bubny. Jako všechny výrobky Fiskars, zaujmou jednoduchostí použití, citem pro detail a domyšleností použití. Příslušenství je přehledně uložené uvnitř bubnu.

Díky volnému pohybu a možnosti práce v horizontální poloze umožňují pokrýt 2x větší plochu zalévání v rozsahu 360°. Při zalévání koutů již nebudete mít žádné překážky!

Dodávají se ve velikostech S, M, L, XL podle velikosti zahrady / trávníku a v řadách Solid, Comfort, Performance podle použití a ceny.

Produkty Fiskars pro zavlažování nejsou jen jednotlivé díly, ale vycházejí z koncepce „Od kohoutku po rostlinu“. Všechny díly jsou vzájemně kompatibilní a doplňují se, navíc systém spojek a redukcí umožňuje hladce začlenit díly pro zavlažování, které již máte pořízeny od jiných výrobců. Produktovou řadu doplňují například zavlažovací časovače, průsakové hadice, zavlažovací tyče, rotační zavlažovače a další produkty celé široké řady zavlažování.6087dd570c96fbub2.jpg

Více najdete na FISKARS.CZ
6087d2f8b1425obrazek.png

Reklama