Pánové, věříme, že vás čte tento ženský magazín víc než dost. Proto jsme se rozhodli otevřít zde šovinistický koutek a hned jako první příspěvek do něj představit ideální model ženy, která do vašich životů vnese zaručeně štěstí. Samozřejmě jde pouze o jeden z modelů, který je nutno kombinovat s dalšími, lépe uzpůsobenými pro různé příležitosti.

  • Žena v domácnostiProdukt: Žena
  • Výrobní model: Puťka
  • Využití: Jako domácí posluhovačka, kuchařka, uklizečka, ochránkyně rodinného krbu.
  • Nevhodná: Jako reprezentativní vzorek na společenské události, pro tyto případy zvolte raději model Milenka nebo model Společnice.

Detailní využití

Přijdete po dlouhém dni znaveni z práce a zjistíte, že máte plnou myčku? Že je doma prach? Že na stole leží sto let nečtené časopisy? Pes není vyvenčený, anebo se vyvenčil na koberec? Lednice zeje prázdnotou? Spižírna jakbysmet?

Nezoufejte!

Pořiďte si ženu Puťku! Tento model sice většinou nesplňuje všechny estetické nároky, které přináší módní trendy, a dokonce je ani není schopen sledovat, avšak proto si ji pořizovat nemusíte. Úkolem ženy Puťky je dobře pečovat, opatrovat a schraňovat vaši domácnost, starat se o vaše pohodlí a pohodlí vašich dětí, které si pořídíte s jiným, lépe graficky vyvedeným modelem.

Žena Puťka je schopna reprodukce. Pokud tedy cítíte, ať už z jakéhokoli důvodu (například víry) nutnost setrvávat v monogamním svazku, opět nezoufejte. Žena Puťka je pro vás schopna vyvést mladé. Některé modelové řady i vícekrát za sebou.

Největší výhodu v pořízení si ženy Puťky spatřujeme v její schopnosti dokonalé péči o muže. Miliardy spokojených zákazníků z celého světa nedají na svou domácí Puťku dopustit. „Pořídil jsem si ženu Puťku a jsem maximálně spokojený,“ napsal nám zákazník z Brna, „nejen že se vzorně stará o mé děti, které jsem si pořídil nejen s ní, ale i s pěti Milenkami, ale každý den mi chystá snídani, svačinu do práce, odpolední jídlo i večeři, domácnost mám uklizenou jako nikdy před tím. Slyší na jméno Maruška, tuto výrobní řadu mohu jen doporučit.“ A další výhoda: pokud vás žena Puťka omrzí, je po drobných dohadách ochotna spát na gauči.

  • Poznámka: Každá žena by měla mít nejméně dvouletou záruku na vrácení nebo výměnu zboží za novější model. U slušných výrobců (povětšinou rodičů) dnes možno pořídit ženy i s doživotní zárukou.
  • Upozornění: V případě svatby záruka končí a přechází na nového majitele. Zástupcům šovinistů v parlamentu se totiž zatím nepodařilo prosadit zákonný dodatek, který by tuto skutečnost upravoval v přirozený stav.
Reklama