Cool Pohyb
5f6dc633cb108obrazek.png

Eshop se sportovním oblečením COOLPOHYB.CZ založili manželé Jirka a Jiřka. „Dá se říci, že jsme si eshop založili sami pro sebe, s nabídkou oblečení, které nám samotným pro sport vyhovuje.“ Jiřinka se pro cvičení i běhání zamilovala do značky Gym Glamour a kolumbijské značky Biruba a Jirka už několik let cvičí ve značce pro crossfit a bojová umění HighType. Jejich mise je směrem k našim zákazníkům jednoduchá “Oblékáme vás pro pohyb".
5f6dc6ace7196obrazek.png
Přečtěte si krátký rozhovor, ve kterém nám Jirka a Jiřka představili svůj unikátní projekt

V čem se na trhu odlišujete?
Jirka: Značek legín a sportovního oblečení je na českém trhu nepřeberně. Mnohé eshopy ale jen přeprodávají zboží z asijských online tržišť bez záruky toho, jaká barva, materiál a velikost opravdu zákazníkovi dorazí.
5f6dc6bfccd85obrazek.png
My jdeme opačnou cestou. Do eshopu vybíráme pouze sportovní oblečení, které si sami předem otestujeme. A zboží máme samozřejmě skladem. Klíčové parametry jsou pro nás komfort, funkční materiál a neotřelý design. Sestavujeme si vlastní velikostní tabulky a píšeme popisky zboží, abychom zákazníkovi přiblížili co nejlépe vlastnosti materiálu, na který si na internetu prostě nemůže sáhnout.
5f6dc6dfdf3b0obrazek.png
Jiřka: Aktuálně jsme nafotili vlastní produktové fotky s příbramskými sportovci, které najdete na našem webu COOLPOHYB.CZ koncem září. Na internetu mi vždy chybělo, že si oblečení nemůžu vyzkoušet. Fotografie doplníme o tělesné míry našich sportovců, aby si mohl zákazník vybrat velikost, která je pro něj ideální.

Nové značky nebo stálice?
Kromě toho, že nabízíme zavedenou značku Gym Glamour, tak do ČR exkluzivně dovážíme kolumbijskou značku Biruba a polskou značku HighType. Brzy plánujeme sortiment rozšiřovat a chystáme jedno fakt velké překvapení.

5f69e9622f84aobrazek.png

Proč legíny právě z Kolumbie? Jsou asi bližší destinace…
Biruba nás uchvátila svými živými, divokými a přitom krásně ženskými designy. Mají v sobě latinskoamerický temperament. Materiál legín má vysokou gramáž (400g/m2) a přitom je velmi flexibilní (21 % elastanu).
5f6dc73a79c8bobrazek.png
Téměř všechny modely mají extra vysoký pas, který skvěle formuje postavu. Legíny jsou mírně až středně kompresní, materiál je velice hutný a silný, zároveň hebký a hladký. Jsou ideální na jógu a do posilovny.
5f6dc75befea1obrazek.png
Takže Biruba je Váš objev?
Biruba exportuje do Kanady, Spojených států, Mexika, Itálie, Chile a dalších zemí. V Evropě jsme jedni z mála a v ČR jediní, je to naše eckluzivka a srdcovka. Materiál, designy i šití jsou made in Colombia. Rodinná firma sídlí v proslulém Medellínu, je na trhu více než 5 let a v Kolumbii a Mexiku ji oblékají tamní sportovci a celebrity.

Oblečení od značky Biruba právě v redakci testujeme, můžete se těšit na náš článek!

Více na Instagramu a webu COOLPOHYB.CZ

5f6dbdf3e9311blobid0.png

Reklama