tchiboPředstavujeme Vám novou, dokonale vyladěnou kolekci potřeb pro jedinečný kávový požitek, abyste si mohli naplno vychutnat svou kávu od zrnka až po voňavý šálek tohoto podmanivého nápoje. Kolekci navrhli výhradně pro Tchibo jedni z nejvýznamnějších světových designérů, Sir Terence Conran se synem Sebastianem. A to nejlepší nakonec: tyto výrobky jsou k dostání v síti obchodů Tchibo jako stálý sortiment. Zahájení prodeje v týdnu od 15.března 2010 v síti obchodů Tchibo.

„Designed by Conran“, to je záruka vynikajícího ztvárnění - ostatně, sir Terence Conran je také jedním z nejrenomovanějších designérů na světě. Zakladatel obchodů Habitat a The Conran Shop společně se svým synem Sebastianem, který vede studia produktového a grafického designu skupiny Conran, navrhli výhradně pro Tchibo další designovou kolekci. Tentokrát potěší všechny, kdo si chtějí naplno vychutnat neobyčejný kávový požitek. A co spojuje Tchibo s touto britskou designérskou dvojicí? Ambice nabízet skvělý, moderní design za dostupné ceny, stejně jako ryzí záliba v prvotřídních materiálech.

Šálky na kávu 2 ks

tchibo- Z ručně foukaného boro-silikátového skla s dvojitými stěnami. Robustní a odolné proti vysokým teplotám. Udržuje nápoj horký a přitom vás nespálí. S podšálky. Lze mýt v myčce.

 • Cena za 2 ks: 349 Kč

Sklenice na latte macchiato 2 ks

tchiboZ ručně foukaného boro-silikátového skla s dvojitými stěnami. Robustní a odolné proti vysokým teplotám. Udržuje nápoj horký a přitom vás nespálí. Lze mýt v myčce.

 • Cena za 2 ks: 399 Kč

Zásobník na kapsle

tchibo- Z matované ušlechtilé oceli 18/10. Vnitřek z vysoce kvalitního plastu. Spodní strana s protiskluzovým gumováním.
- Výška 31 cm. Na 10 kapslí Tchibo Cafissimo. Bez obsahu.

 • Cena: 299 Kč

Odpadkový košík na kapsle

tchiboNa kapsle Cafissimo. Z matované ušlechtilé oceli 18/10 a vysoce kvalitního plastu. Víčko s otvorem na vhazování odpadu.
- Výška cca 15 cm. Lze mýt v myčce.

 • Cena: 249 Kč

Dóza na kávu s odměrkou

tchibo- Z ušlechtilé oceli 18/10. Šroubovací víčko dobře těsní.
- Výška cca 17 cm.

 • Cena: 299 Kč

Kávovar French press

tchibo- Ruční presovač pro snadnou a rychlou přípravu kávy s intenzivním aromatem. Dvouplášťová ušlechtilá ocel 18/10. Objem 1 litr.

 • Cena: 599 Kč

Konvička na mléko

tchibo- Z matované ušlechtilé oceli 18/10. Na vnitřní stěně stupnice po 50 ml do 250 ml.
- Výška 11 cm.

 • Cena: 249 Kč

Napěňovač mléka

tchibo- Krémová mléčná pěna stisknutím tlačítka. Napěňovací spirálu je možné odejmout a mýt v myčce.
- Délka 24 cm.

 • Cena: 199 Kč

Sada sypátek z ušlechtilé oceli

tchiboJedno sypátko na běžný cukr, druhé na moučkový cukr nebo kakao. Z matované ušlechtilé oceli 18/10.
- Výška jednoho sypátka 8 cm.

 • Cena: 199 Kč

Šablonový set na cappuccino

tchiboTři motivy - pro cappuccino s otiskem jedinečnosti.
- Z ušlechtilé oceli 18/10.

 • Cena za set: 149 Kč

Cestovní hrnek na kávu

tchibo- S protiskluzovou silikonovou plochou k uchopení - pohodlně se drží. Zvnějšku z matované ušlechtilé oceli 18/10, uvnitř vysoce kvalitní, chuťově neutrální plast.
- Výška 21 cm. Objem 400 ml.

 • Cena: 249 Kč

Užitečné informace

Tchibo je jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců a čtvrtým největším výrobcem kávy na světě. Tchibo je vedoucí firmou na trhu kávy na mnoha evropských trzích včetně ČR a je oblíbené i pro svoje kvalitní výrobky s nápaditými detaily za skvělé ceny. Prodej spotřebního zboží je založen na myšlence týdně nové inspirace na stále nová témata pod mottem „Tchibo. Dát to nejlepší". Vedle týdně nových kolekcí na nová témata nyní Tchibo uvádí designovou kolekci výrobků pro kávový požitek, která bude spolu s kávou součástí stálé nabídky sítě obchodů Tchibo .

Kvalita a design hraje u firmy Tchibo stále větší roli. Po čtyři roky navrhuje Tchibo technické výrobky ve spolupráci s italským Istituto Europeo di Design. Tchibo již třetím rokem uvádí exkluzivní kolekce výrobků, navržených uznávanými designéry Sirem Terencem Conranem a jeho synem Sebastianem. Loňskou novinkou je např. spolupráce na špičkové sportovní kolekci se známým tenistou Borisem Beckerem nebo kolekce oblečení ze společensky odpovědné africké bavlny „Cotton Made in Africa“ - projektu, zaměřeného na dlouhodobé zlepšení životní úrovně konkrétních afrických malopěstitelů i k ochraně životního prostředí. Tchibo rovněž spolupracuje se samotnými zákazníky, kteří přispívají svými náměty na nové výrobky prostřednictvím platformy www.tchibo-ideas.de. Zajímavé výrobky, vzešlé z této spolupráce, se již dostávají do prodejní sítě.

Reklama