Panáčci a panenky, kteří na první pohled vypadají hororově a roztomile zároveň, se poslední dobou těší velké oblibě. Zvlášť u mladých a dospívajících. Jak nám už dříve prozradila čarodějka, je dobré se o ně s láskou starat. Vrátí se to.

Vypadají jako vystřižené z animovaného hororu, někdy spíš jako suvenýr z dílny exotického šamana. Vesměs jsou ale legrační a líbivé. Nosí se jako ozdoba na batohu, kabelce, na klíčích i jako přívěsek na mobilu. Na nedávném veletrhu hraček se tyhle postavičky představily i ve větším formátu jako styloví plyšáci.

K boomu těchto panáčků bezpochyby nemalým dílem přispěla něžná reklama na kofolu. Můžete si ji připomenout zde:

Malé kofoláčky dnes seženete na každém rohu.

A takhle si ozdobila batoh a kabelku moje mladší sestra.

voodoo

voodoo

Nezapomeňte, že pokud si takovou panenku s voodoo vzhledem pořídíte, je dobré se o ni pečlivě starat.

„S voodoo panenkou to funguje tak, že to je takový prostředník, kterému můžu dávat všechnu svoji lásku, ale i nenávist. A podle toho i ona bude sloužit.

Takže je fajn, pokud majitelé takové panenky ji oblékají, udělají ji postýlku a dobře se o ni starají. Takoví lidé se pak mají docela dobře. Ale jestli se k ní nechová dobře, anebo třeba i ze srandy do ní píchá, tak se mít dobře nebude. Ono je to vlastně takové dálkové ovládání,“ uvedla v našem rozhovoru čarodějka Alena Janoušková.

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE: Pečujte s láskou o svou voodoo panenku, budete se mít dobře

Reklama