sd
Z kolekce: Lindex

Doplňky slouží k doladění celého outfitu, který díky nim může dostat ten správný šmrnc, a vy tak nebudete vypadat jako nudná šedá myška. Dnes se zaměříme na doplňky, které vám nesmí chybět v tomto období, tedy v létě. Věřte, že je opravdu z čeho vybírat... Pojďte se přesvědčit samy!

Klobouky, šátky, masivní prsteny a náhrdelníky, slaměné kabelky, sluneční brýle atd. To je jen malý výčet doplňků, které vám v létě prostě nesmí chybět. Obrovskou výhodou je, že si je můžete vzít jak na pláž, tak na procházku po městě či v přírodě, nebo dokonce i do práce. Záleží jen a jen na vašem dobrém vkusu, kam daný doplněk vynesete, povoleno je vše.

A jaké jsou trendy pro tento rok?

  • Jsou to především kulaté sluneční brýle, tzv. lennonky – ty jsou módní záležitostí číslo jedna.
  • Masivní doplňky – zde platí, že čím více, tím lépe, a je jedno, jestli zvolíte zlato, nebo stříbro. My se tedy přikláníme spíše ke zlatu, to vypadá na opálené pokožce úchvatně a navíc bronzový odstín ještě více podtrhne.
  • Dalším velkým hitem jsou různé květinové spony a čelenky do vlasů. Jsou velmi ženské, proto jejich nošení doporučujeme. Ať žijí květinové děti. :-)

sd
Z kolekce: F&F

Více letních doplňků, s kterými toto léto zazáříte, můžete vidět v naší fotogalerii.

Čtěte také:

Reklama