Čtenářka Lucie, alias Aprilka1, vyhrála v magazínu Žena-in.cz před časem věštbu od kartářky Hanky Jutiny Aubrechtové z Věštírny Květy Fialové. Jak tato věštba probíhala a co se Lucie dozvěděla, to si přečtěte v tomto článku...

věštba

Před nějakou dobou jsme ukončili soutěž o věštbu od kartářky Hanky Justiny Aubrechtové z Věštírny Květy Fialové. Tuto věštbu získala čtenářka Lucie alias Aprilka1.

Jak věštba probíhala a co nám o ní čtenářka prozradila? To už si můžete přečíst přímo od Lucie samotné...


Dobrý den,
byla jsem redakcí požádána o napsání pár řádků k mé výhře VĚŠTBY.

Po delší době jsem na ž-in opět vyhrála. Pravda, moc už nesoutěžím, ale na soutěž o věštbu jsem si čas udělala. A tak jsem poctivě hledala odpovědi na 3 otázky. Jaké bylo mé překvapení, když jsem v e-mailu našla zprávu, že zrovna já jsem vyhrála. Byla jsem ráda a hned jsem se musela všem pochlubit. Po telefonické domluvě s kartářkou Hankou jsme se domluvily na jednom sobotním dopoledni.

Do restaurace Botanic jsem dorazila včas a paní Hanka tam už čekala. Kartářka Hanka na mě působila moc sympaticky a prostředí restaurace bylo příjemné. Po výtečném obědě a při kávě jsme se do TOHO pustily... Nejdřív Hanka shrnula můj dosavadní život a poté jsem se mohla ptát na vše, co mě zajímalo. Odpovědi byly většinou k mé spokojenosti, až na dvě předpovědi, které mě překvapily. Ani ne nemile, ale prostě překvapily. Obě jsou to události pro mě důležité a měly by se uskutečnit ještě v letošním roce. Pro mé ujištění jsem se na tyto otázky opakovaně ptala, a to i tarotových karet, ale odpovědi paní Hanky byly stále stejné. Nakonec jsme se s kartářkou Hankou domluvily, že se jí na konci tohoto roku musím ozvat, jakže to se mnou nakonec dopadalo.

Manželovi jsem doma věštbu živě líčila a jen se všemu usmíval a nevěřil. Z těch dvou překvapivých „věcí“, co vyčetla Hanka z karet, si myslím, že reálná je pouze jedna. Ale čas ukáže...

Abych to vše nějak shrnula... celé setkání bylo moc fajn, z plánované hodinky se nakonec staly hodinky dvě , strašně rychle utekly, jídlo bylo výborné. Paní Hance ještě jednou veliké DÍKY, že si na mě udělala tolik času a dlouze se mi věnovala.

Lucie

Věštírna Květy Fialové

vestirna

Věštírna funguje na internetu a po telefonu. Telefonovat můžete on-line přihlášeným věštcům, jejichž práci pak sledujete pomocí webové kamery.

S věštci z internetové věštírny se ale můžete setkat i osobně na Festivalech věštění Květy Fialové, které většinou (když jí to zdravotní stav dovolí) uvádí sama paní Fialová.

Na stránkách věštírny najdete také věštbu dne, týdenní horoskop, videorozhovory s věštci a mnoho dalšího. Do budoucna chystá věštírna i speciální SMS poradnu.

Kam dál?

Reklama