Děkuji všem ženám-in, které se s námi dnes podělily o své zkušenosti s pitným režimem. Docela mile mě překvapilo, kolik z vás se ke svému zdraví staví zodpovědně a pitný režim dodržuje.

Mnohé z vás nám – „nepijavcům“ dokonce poradily fígle, jak si pitný režim zpříjemnit, což považuji za velký přínos. Snad si jich pár zapamatuji.

Moc se mi líbily sklenice vody s citronem, mátou a meduňkou. To hned o víkendu vyzkouším, protože obě bylinky mám na zahrádce, ale moc jich nevyužívám. Kromě máty do mojita, ale tu mi vždycky dřív sežerou slimáci.

Věřím, že se vám dnešní téma líbilo a mohly jste si navzájem vyměnit názory a zkušenosti. Ale teď už možná pokukujete z okna, že byste nejraději vyšly na sluníčko a jarní vzdoušek, takže vás nebudu déle zdržovat a přistoupím rovnou k závěrečnému bodu dne, a tím je jako vždy přidělení dárku.

Dnes jsem se rozhodla pro veselou příhodu s lahví, která zmátla muže zákona. Příběh na dnešní téma poslala čtenářka s nickem Bohuša a já jí za něj posílám kosmetiku pro hydrataci pleti od Avonu

Všem ostatním čtenářkám ještě jednou moc děkuji za pěkné příspěvky a přeji co nejkrásnější jarní víkend!

V pondělí, 21. 5. 2012, se můžete těšit na téma Jakuba Kočího:

Moje domácí vychytávka (klikni)

Posílat e-maily můžete už teď na redakční adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama